Altcoin HaberleriEditörün SeçtikleriHaberlerKripto Para HaberleriRipple (XRP) HaberleriSEC
Trend

SEC vs Ripple Davasındaki Son Dakika Haberleri. İşte Detaylar…

SEC, Ripple'ın Dr. Metz'in raporunu reddetme hareketine yanıt verdi

Mahkeme Güncellemesi: Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, Ripple’ın Dr. Albert Metz’in ek uzman raporunu reddetme hareketine yanıtını sundu ve yanıt süresinin uzatılmasına onay veriyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, mahkemenin Ripple’ın ek çürütmeyi hariç tutma talebini reddetmesini istedi çünkü hareket yalnızca Dr. Metz’in dava hakkında uzman görüşünü vermesini engellemek için yapıldı.

SEC’e göre, Dr. Metz’in konuyla ilgili görüşünü hariç tutma kararı Yargıç Analissa Torres tarafından yapılmalı ve Ripple’ın çürütme raporunu hariç tutma hareketinin prosedüre aykırı olduğunu da sözlerine ekledi.

Özellikle, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, blok zinciri şirketini, gerçekleri doğrulamak için bazı uzmanların görüşlerinin gerekli olacağı bir davada haksız avantaj elde etmek için dilekçesini kullanmaya çalışmakla suçladı.

Dikkatinizi Çekebilir: Vitalik Buterin, Time dergisine Kripto Para Piyasasındaki Tehlikeleri Anlattı

Medeni Usul Kuralları 26 ve 37’ye atıfta bulunan SEC, Ripple’ın feragat talebinin yasaya göre uygun bir yaptırım olmadığını belirtti.

Avukat Jeremy Hogan, SEC’in bu konuda kaybettiğini düşünüyor:

“Ripple uzmanlarından açıkça gelen bir SEC uzmanına sahip olmamak bir hataydı. Şimdi düzeltmeye çalışıyorlar ve … bu en iyi pozisyon değil.

CoinFili.com editörlerine göre, XRP yıl sonuna kadar bir boğa trendi göremeyecek…

Eee bu normal mi, anormal mi, hakime saygısızlık, dava intiharı mı?

— XRP’mi bir tekne kazasında kaybettim (@Goldcat26020484) 19 Mart 2022

Mahkemenin her bilirkişi tanığın bir görüş ve bir reddiye sunmasına izin verdiğini hatırlayın. SEC, çürütücülüğünü gönderdikten sonra, Ripple’ın karşı çıktığı ek bir çürütme olarak nitelendirerek ikinci bir çürütme yaptı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu