Ekonomi HaberleriHaberler

SEC , SkyBridge Capital’in Bitcoin ETF Kararını Ağustosa Erteledi

SEC , SkyBridge Capital'in Bitcoin ETF Kararını Ağustosa Erteledi

Analistler, bitcoin ETF’leri bu yıl onaylanırsa, muhtemelen her şeyden önce saklama ve sigorta seçenekleri konusunda rekabet edeceklerini söyledi..

Anthony Scarammuci’den SkyBridge Capital , First Trust SkyBridge Bitcoin ETF Trust’ın hisselerini listelemek ve takas etmek için 6 Mayıs’ta bir başvuruda bulundu.

SEC, ilk 45 günlük inceleme süresini 25 Ağustos’a uzattı.

Ajans, başvuru hakkında kamuoyundan görüş aldı.

ABD düzenleyicileri, perakende yatırımcılara btc’in kendisine sahip olmak zorunda kalmadan btc pazarına erişim sağlayacak bu tür yatırım araçlarını onaylama konusunda son derece çekingen davrandılar. ETF’ler birçok emeklilik portföyünün temelini oluşturur.

 

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu