Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriRipple (XRP) HaberleriSEC

SEC, Ripple’ın dilekçesine yanıt vermek için daha fazla zaman istiyor

SEC, Ripple dilekçesine nasıl yanıt verecek?

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Ripple’ın ek uzman görüşü talebine yanıt vermek için son tarihi uzatmak için bir başvuruda bulundu.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için bizi Twitter‘da takip edin.

Büyük olasılıkla, Yargıç Sarah Netburn onu tatmin edecek. SEC v. Ripple davasını yakından takip eden eski bir ABD avukatı olan James K. Filan, davalının uzatmaya itiraz etmek için hiçbir nedeni olmadığını savunuyor.

Bu arada, Federal Yargıç Analisa Torres, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun sanığın “adil ihbar” savunmasını yapma yönündeki hareketini reddetti. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, bunun şirket için büyük bir zafer olduğunu söyledi.

Dikkatinizi Çekebilir: Ethereum PoS ve PoW algoritmalarının birleştirme testi

Doğru, mahkeme Garlinghouse ve kurucu ortak Chris Larsen’in Ripple davasını düşürme dilekçelerini de reddetti.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu