HaberlerRipple (XRP) HaberleriSEC

SEC, Ripple önerisine karşı çıkıyor

SEC, belgeyi sınıflandırmak için Ripple önerisine karşı çıkıyor

SEC, blok zinciri şirketinin, bir uzman yarışmasına katılma talebiyle bağlantılı olarak belgeyi sınıflandırma önerisine itiraz ediyor.

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), amici’nin SEC uzmanlarından birinin görüşüne ilişkin Dobert’in meydan okumasına katılma talebi nedeniyle Ripple’ın “Sergi O” etiketli sergilerden birini kapatma önerisine karşı çıktı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Ajans, dün SEC’e yapılan bir dosyada, Ripple’ın Ek O’nun sınıflandırılmış, gizli ticari bilgiler içerdiğine ilişkin ifadesinin otomatik olarak belgeyi mühürlemek için bir garanti niteliği taşımadığını belirtti.

#XRPCOMMUNITY #SECGOV V. # #RIPPLE #XRP ABD Özel Güvenlik Görevlisi, AMICI’NIN SEC’İN UZMAN İTİRAZINA KATILIM TALEPİNE BAĞLANTILI OLARAK RIPPLE’IN KOPYAYI KAPATMA TALEPİNE İTİRAZ ETTİ.

SEC, Ripple’ı yalan söylemekle suçluyor

SEC, belgenin gizli ticari bilgiler içerdiği iddiasının yanlış olduğu için Ripple’ın Proof O’yu mühürleme niyetinde olmasının gerçek bir nedeni olmadığını söyledi.

SEC, Ripple’ın Ek O’yu mühürlemeye çalışmasının ana nedeninin, şirketi davadaki sanıkların amaçları hakkında sorular ortaya çıkaran belgenin ifşa edilmesinden korumak olduğunu ekledi.

SEC, “Bir belgenin bir tarafı kötü göstermesi veya bir davanın esasına göre bir tarafa zarar vermesi gerçeği, mühürlemek için yasal olarak geçerli bir temel değildir.” Dedi.

Yakın tarihli bir harekete göre, SEC, Ripple’ın mahkemenin belgelerin sırf içerikleri bir koruma emrine tabi olduğu için mühürlenmesine izin vermeyeceğine karar verdiği gerekçesiyle mühürleme kararına katılmadı: mahkeme belgelerine erişim.

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, “Buna göre, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, Mahkemeden Davalıların Kanıt O’yu ve Amicus İtiraz Notundaki ilgili referansı kapatma talebini reddetmesini saygıyla talep etmektedir.

SEC için geri ödeme zamanı mı?

Gelişme, Ripple’ın SEC’in amici’nin Dobert’in yaklaşmakta olan mücadelesinde yer alma talebine muhalefetiyle ilgili bazı evrakları tutma baskısına itiraz etmesinden günler sonra geldi.

Blockchain şirketi, “Önerilen bu revizyonlardan bazıları herhangi bir güvenlik riski oluşturmuyor gibi görünüyor, bunun yerine SEC durumunda zayıflığı yansıtacak bilgileri hedef alıyor gibi görünüyor” dedi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu