Bitcoin Haberleri

Scott Conger, Jackson sakinlerinin emlak vergilerini Bitcoin ile ödemelerini sağlamak istiyor

Scott Conger bir Bitcoin maksimalistidir.

Miami belediye başkanı Francis Suarez, Bitcoiner arkadaşıyla konuştuktan sonra Conger, bir blok zinciri görev gücü kurdu.

Conger, şehir çalışanlarının Bitcoin’i ödemesini ve elinde tutmasını istiyor.

Tennessee’nin otuz yedi yaşındaki belediye başkanı Scott Conger, Jackson, Jackson’ı Bitcoin dostu bir şehir yapma yolunda devam eden görevindeki birkaç gelişmeyi tweetlemek için Cuma günü Twitter’a gitti.

Conger, oluşturduğu bir blok zinciri görev gücünün Bitcoin’de emlak vergisi ödemelerini kabul etmeyi ve şehir çalışanlarının dolar-maliyet ortalaması yoluyla Bitcoin’e yatırım yapmalarına izin vermeyi tartıştığını söyledi – burada yatırımcılar, oynaklığı ortadan kaldırmak için periyodik olarak Bitcoin satın alıyor.

İki yıl önce Jackson tarihinde seçilen en genç belediye başkanı olan belediye başkanı, Bitcoin’in Amerika’nın sürünen enflasyon oranlarını çözebileceğini de söyledi. Kripto Para Haberleri

Conger tweet attı: “Enflasyonu neden kabul ediyoruz? Neden federal hükümetimizden daha fazlasını talep etmiyoruz? 2 yılda %6.3. Ömrümde %172.8. Her yıl dolarımız daha az değer kazanıyor. Geri tepme yok. Bunun için sadece 1 düzeltme var.. #Bitcoin .”

Bitcoin’in 100.000 dolara yükseleceği tahminini belirtmek için profil resmine lazer gözleri ekledi. Ve 8 Nisan’da, kripto para birimlerinin Jackson’ın ekonomisine nasıl entegre edileceğini çalışmak için Miami’nin Bitcoin boğa belediye başkanı Francis Suarez ile bir araya geldiğini tweetledi.

Conger , Blockworks’e Belediye Başkanı Suarez’in şehirlerde Bitcoin kullanmakla ilgilenmesini sağladığını söyledi. “Kereste fiyatının Dolar cinsinden – büyük enflasyon – Sats’taki [küçük bir Bitcoin birimi] fiyatına işaret edildiğinde gerçekten işe yaradı” dedi. Kereste, Bitcoin ile satın alınırsa daha ucuz olacağı sonucuna vardı.

Conger ayrıca Blockworks’e Jackson’ın gelecekte kripto madenciliği operasyonları için bir merkez olmasını umduğunu söyledi. Francis Suarez , sürgündeki Çinli kripto madencilerine şehirde bir sığınak ve Dade County‘nin nükleer enerjisinden bir dilim teklif ederken, Conger çıtayı yükseltmek zorunda kalacak.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu