HaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

Samsung Group’un bir parçası olan Cheil, Kore’de NFT pazarına ilk giren kişi olacak.

Samsung Group'un bir parçası olan Cheil, Kore'de NFT pazarına ilk giren kişi olacak.

Samsung Group holdinginin bir parçası olan bir pazarlama ajansı olan Cheil Worldwide, Kore’de NFT pazarına giren ilk şirket olma niyetini açıkladı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Güney Koreli haber kaynağı ChozunBiz, reklam ajansının yalnızca NFT yayınlamayı değil, aynı zamanda bunların ticareti için bir pazar yeri başlatmayı da planladığını bildirdi.

ChosunBiz’e göre pazarlama ajansı, platformu oluşturmak için zaten blockchain geliştiricilerini işe alıyor.

Cheil ayrıca ülkedeki Studio Dragons gibi büyük eğlence şirketleriyle ortak olmayı planlıyor.

CEO ve Başkan Jung Geun Yoo’ya göre Cheil Worldwide, 2022’de dijital işini genişletmeye odaklanacak.

Samsung yan kuruluşu, ana şirketinin ayak izlerini takip ediyor. Bu yılın başlarında şirket, NFT görüntüleme ve ticaretini destekleyen bir dizi akıllı TV’yi tanıttı.

Chainalysis tarafından hazırlanan bir rapora göre, Orta, Güney ve Doğu Asya bölgeleri OpenSea NFT pazarındaki küresel trafiğin yaklaşık %37’sini oluşturuyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Binance, Yaptırım Uygulanan Bankaların P2P Hizmetinden Çıkarıldığını Duyurdu

Bazı analistlere göre, Asya’nın takas edilemeyen tokenlere olan ilgisi yalnızca artacak. CryptoSlam NFT uzmanı Yahuda Petsher, kıtadaki NFT satışlarının 100 kattan fazla artmasını bekliyor.

Bir röportajda, “Muhtemelen yakında bizi vuracak bir rakam olacak” dedi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu