Bitcoin Haberleri

Sakalımı Kim Çaldı ? Bulana bedava Bitcoin verecek

Kazanan, Bitcoin içeren bir cüzdana erişmek için oyun içi bir bulmacayı çözmelidir.

Beardsville’de çalınan bir sakal bulmayla ilgili bir bilgisayar oyunu, oyun içi bir bulmacayı çözen ilk oyuncuya ücretsiz Bitcoin verecek.

Sakalımı Kim Çaldı? oyunu, her biri tek bir kelime içeren 12 sanal kağıt parçası içerir. Artıklar birlikte, kodu kırabilen ilk kişi için içinde gerçek Bitcoin bulunan bir Electrum Cüzdanının tohum ifadesini oluşturur.

Tohum cümleleri, onlara sahip olanların bir kripto para cüzdanına erişmesine izin veren bir dizi rastgele kelimedir.

Geliştirici, Kaliforniyalı tek kişilik grup Neil Collier, bir cüzdana “bir miktar Bitcoin” aktardığını ancak ne kadar olduğunu açıklamadığını söyledi.

Collier dün Reddit’e “Yaklaşık bir yıl önce Bitcoin’e dönüştüm ve onu seviyorum” diye yazdı. “Bitcoin hakkında farkındalığı artıracak (ve tutku projemi teşvik edecek) her şey…”

Reddit’teki bazı potansiyel oyuncular, kriptoda sıklıkla olduğu gibi , oyunu tohum cümleleri için madencilik yaparak eğlenceyi yürüten botlarla ilgili endişelerini dile getirdi . Collier bu endişelere cevap vermedi.

Oyun 2 Ağustos’ta çıkacak ve sadece fiat ile satın alınabilecek. Collier, Bitcoin ile de satın alınabilecek bir sürüm yayınlayacağını söyledi.

Bitcoin dışında, retro RPG dedektif oyunu, herkesin kanunen sakal bırakmasının zorunlu olduğu bir kasabada geçiyor.

Bir basın açıklamasına göre oyuncu, evcil köpeği Leo ile birlikte “sahte sakallar, aptal eşyalar ve şüpheli zeka” kullanarak bir gizemi çözmeli . Pratikte bu, dart, trivia, NPC’lerle konuşmak ve “tuhaf mini oyunlar” oynamak anlamına gelir.

Sakalımı Kim Çaldı? Collier’ın diğer oyunlarını takip eder, Futbol: En Zor İş ve RPG Karakter Oluşturucu.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu