HaberlerKripto Para Haberleri

Saint Kitts ve Nevis vatandaşlığı kripto para birimi ile satın alınabilir

Ada ulusunun pasaportu, kripto para biriminde 150.000 $ karşılığında alınabilir. Koşullardan bahsedelim.

Saint Kitts ve Nevis, küçük bir Karayip ada ülkesidir. Ülke, İngiliz Milletler Topluluğu’nun bir parçasıdır ve Büyük Britanya Kraliçesi II. Elizabeth, başı olarak kabul edilmektedir. Ve artık yeterli kripto para rezervine sahip olan herkes bu güneşli cennetin pasaportunu alabilir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için bizi Twitter‘da takip edin.

Yatırım karşılığında vatandaşlık alma programı, ülkede uzun süredir – 1980’lerden beri faaliyet göstermektedir. Coveted pasaportu almanızı sağlayan mevcut yatırım tutarı 150.000 $ ‘dır. Ancak daha önce ülke yalnızca geleneksel para birimini kabul ettiyse, şimdi liste genişledi – yatırımcılar döviz kuru üzerinden Saint Kitts ve Nevis’e yaklaşık 4 BTC aktarabilir. Tek sınırlama, ülkenin saldırganlardan fon kabul etmemesidir.

Ada devletinin topraklarında yaşamak zorunlu bir madde değildir. Öte yandan, ülkenin yeni vatandaşlara sunacağı bir şey var: sıcak bir iklim, harika manzaralar, eğlence ve misafirperver yerliler.

Dikkatinizi Çekebilir: M. Saylor: AB bitcoin yasağı trilyon dolarlık bir hatadır

Yatırımcıların faydaları bununla da bitmiyor. Adalarda bitcoin ATM’leri var ve kripto paradan elde edilen gelir vergilendirilmiyor. Bu arada, tanınmış kripto destekçileri zaten Saint Kitts ve Nevis vatandaşlığına sahipler. En tanınabilir olanlardan biri, Bitcoin Cash’in (BCH) geliştiricisi Roger Ver’dir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu