Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriSafe Moon

Safemoon’un (SFM) V1’den V2’ye Otomatik Geçişini Destekleyecek BitMart, Kullanıcılara Takas Hizmeti Sunuyor

En güvenilir kripto para ticaret platformu olan Bitmart, geçtiğimiz günlerde V1’den V2’ye token takası için SafeMoon’u destekleyeceğini açıkladı. Değişim, kullanıcılara bir takas hizmeti sunacak, yani V1’den V2’ye geçiş otomatik olarak yapılacak, böylece platformdaki kullanıcılar bunları manuel olarak aktarmak zorunda kalmayacak.

Borsa ayrıca, resmi blog yazısı aracılığıyla kullanıcılarına , anlık görüntü kayıtlarına dayalı olarak daha sonra orana göre yeni tokenlerin dağıtılacağını bildirdi. SafeMoon v1 (SAFEMOON) ve SAFEMOON v2 (SFM) dönüşüm oranı 1000:1 olarak ayarlanmıştır.

Ayrıca Bitmart, Safemoon’u ticaret amacıyla borsasında listeleme planını da açıkladı. Plan aşağıdaki gibidir:

  • Para yatırma özelliği, 1/11/2022 tarihinde 11:00 AM (EST) tarihinde kullanıma sunulacaktır.
  • Ticaret özelliği 1/11/2022’de 12:00 PM’de (EST) kullanıma sunulacaktır.
  • Para çekme özelliği 1/12/2022’de 12:00 PM’de (EST) kullanıma sunulacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir: Polen DeFi $PLN, AscendEX’te listelenen ilk Avalanche jetonu olacak

Safemoon’un resmi Twitter hesabı olan “Safemoon 2.0” geçtiğimiz günlerde takipçileri için güncellemeyi yayınladı ve BitMart’ın Safemoon’un ekibiyle aktif bir görüşme içinde olduğunu ve SAFEMOON sahipleri için bir çözüme ulaşmak için yakın bir şekilde çalıştığını söyledi.

Safemoon’un ekibi ayrıca SAFEMOON’un geçişinin tüm kullanıcıları için Bitmart tarafından otomatik olarak gerçekleştirileceğini doğruladı. Bu nedenle, kullanıcıların endişelenmesine gerek yok.

29 Aralık’ta Safemoon, V1 desteğini resmen sonlandırdı . Aynı gün, Safemoon V1’i tutmaya devam etmek için teşvikleri kaldırmak amacıyla V1 vergisi %100 olarak değiştirildi.

Karar, Safemoon’un (SFM) arkasındaki ekip, SAFEMOON ekosistemini geliştirmek için tüm odağını V2’ye kaydırmaya karar verdiğinde alındı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu