Altcoin HaberleriSafe Moon

SafeMoon’a Ne Oldu ve Fiyatı Neden Bu Kadar Hızlı Düşüyor?

Bu baharda sosyal medya aracılığıyla popülerlik kazanan bir kripto para birimi olan SafeMoon, son zamanlardaki pazar yükselişine rağmen fiyatı düşmeye devam ediyor.

Son günde %16 düştü ve hem CoinGecko hem de Nomics‘e göre piyasa değeri açısından ilk 100 kripto paradan düştü.

ilgili içerik : Ethereum Pet Rock NFT’leri 100.000 Dolardan Fazla Satıyor

SafeMoon’un fiyatı bugün yalnızca %16 düştü ve şu anda token başına 0.00000155$ seviyesinde bulunuyor. Haftada %27’den fazla düştü ve bu son düşüş, piyasa değerini 813 milyon dolara düşürdü – bu da SafeMoon’un artık CoinGecko’nun listesindeki piyasa değerine göre ilk 100 madeni paradan biri olmadığı anlamına geliyor. Sıralamalar kaynağa göre değişebilse de, şu anda 109. sırada yer alıyor.

SafeMoon’un devam eden düşüşü, pazarın geri kalanıyla tam bir tezat oluşturuyor. CoinGecko’nun şu anki İlk 100’üne hızlı bir bakış, son yedi günde sadece bir avuç kripto paranın düştüğünü ve en büyük düşüşün sadece %1.6’da olduğunu gösteriyor. Aslında, listedeki kripto paraların büyük bir çoğunluğu, geçen hafta içinde Solana gibi öne çıkanlar yaklaşık %70 ve Cardano %46 artış da dahil olmak üzere çift haneli fiyat artışları gördü. Daha geniş pazar çoğunlukla patlama yaşıyor.

ilgili içerik : Amerikalı Yatırımcıların %6’sı Bitcoin’e Sahip

Bu sadece mem paraları ve jetonlarının mücadele etmesi meselesi değil. Önde gelen meme parası olan Dogecoin , haftada yaklaşık %39 arttı ve şu anda piyasa değeri açısından genel olarak 7. sırada.

Aşağı doğru sarmal devam ederse, SafeMoon kesinlikle hızlı bir şekilde öne çıkan ve daha sonra alaka düzeyini yitiren ilk kripto para olmayacaktı, çünkü yıllar boyunca piyasa sihrini yakalamaya çalışan bir dizi Ethereum ve Bitcoin nakavtını gördük. SafeMoon’un geçmişteki bazı pompala ve boşalt jetonlarından farklı olduğu yerde, yatırımcıları jetonu uzun vadede tutmaya teşvik etmesidir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir Yorum

  1. Aga o kadar hodl yapan var bi adam gibi kripto para coin yakalayamadık ki bizi uçursun en ucuzunu alak diyos o bile batırıyo nasıl iştir bu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu