Altcoin HaberleriBitgert (BRISE)HaberlerSafe Moon

Safemoon Fiyatı %5 Düşürken Bitgert Fiyatı Yükselirken Bu Altcoin’lerde Efsane Talep Gördü

Hemen Bitgert ekibi, yaygın olarak beklenen gazsız blok zincirinin piyasaya sürülmesiyle ilgili çığır açan haberleri duyurdu, Google aramaları hızlandı ve madeni para fiyatı fırlamaya başladı. Bitgert madeni parası, Safemoon gibi rakip kripto para birimlerinin fiyatlarının %5 düştüğü bir zamanda, bugün hala hızla yükseliyor. Bitgert’in hızla yükselen fiyatı ve Google aramalarında ve fiyat performansında rekabeti nasıl alt ettiği hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

 

Bitgert

Kripto piyasası düşüş eğiliminde görünüyor, ancak Bitgert fiyatı hızla yükseliyor ve daha fazla insan bunu Google’da arıyor. Bu, piyasa düşüşe geçtiğinde Bitgert’in ilk yükselişi değil, ancak bu sefer farklı. Bitgert’in piyasaya sürdüğü Brise zinciri, mevcut fiyat artışını ve google arama trendini yönlendiriyor. Bitgert BRISE BRC20 blok zincirinin akıllı sözleşme işlevi ve Ethereum Sanal Makinesi (EVM uyumluluğu) ile uyumluluğu, birçok kripto yatırımcısının şu anda BRISE satın almasının nedenlerinden bazıları.

Buna ek olarak, Brise zinciri şu anda en hızlısı ve sektördeki en ucuz gaz ücretini sunuyor, bu da Bitgert’i bir sonraki büyük şey yapıyor ve bir boğa koşusunu tetikleyebilir. Bu yüzden kripto topluluğu bugün binlerce BRISE’a katılıyor. Bitgert BRC20 akıllı sözleşmesi, yakın zamanda tanıtılan Bitgert Başlangıç ​​Stüdyoları da dahil olmak üzere çok şey sunuyor. Bu nedenle, Bitgert fiyatının bundan sonra daha uzun süre fırlamaya devam etmesi bekleniyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Bitcoin, Warren Buffet’e Laflarını Yedirdi

Centcex

Brise zincirinin lansmanı ile Bitgert, rekabeti bir adım öteye taşıdı ve Centcex gibi kripto projeleri geride kalanlar arasında. Bu, bu düşüş piyasası sırasında Centcex fiyat performansından da görülebilir. Şu anda yükselen Bitgert’in aksine, Centcex istikrarlı fiyatlar kaydeden kripto para birimlerinden biri. Centcex, diğer kripto para birimleri gibi büyük bir yüzde düşmemiş olsa da, hızla yükselen Bitgert fiyatını ve google aramalarını geçemez.

 

Safemoon

Ayı piyasası durumu, bu yazı itibariyle Safemoon’u %5’in üzerinde düşürdü. Bu, en zorlu rakibi Bitgert fiyatının hızla yükseldiği ve büyük Google aramaları yayınladığı bir zamanda. Safemoon ve Bitgert arasındaki en büyük fark, Bitgert’in daha fazla ürün piyasaya sürmesidir. Kısa süre önce piyasaya sürülen Brise zinciri, fiyat ve Google arama performansında mevcut farkı yaratıyor. Safemoon ekibinin bu tür bir büyüme sağlamak için daha fazla ürün yayınlaması gerekebilir. Bitgert, CEX’ini Safemoon’dan önce başlatabilir.

 

BabyDoge

BabyDoge fiyat gazı bu yazının yazıldığı sırada %8 düştü. Bu, Bitgert’in inanılmaz oranlarda fırladığı düşünüldüğünde büyük bir düşüş. BabyDoge fiyat düşüşü, piyasanın düşüşte olduğu bir zamanda geliyor. Ancak BabyDoge ekibi, Bitgert’in yaptığı gibi ürünleri daha hızlı piyasaya sürse daha iyi olabilirdi. Şimdiye kadar, ağ blok zincirinin inşası hakkında BabyDoge’dan çok az şey geldi ve çok az ürün piyasaya sürüldü.

 

Saitama Inu

Saitama Inu’ya verelim çünkü Saitama ağı için ürünler geliştirmekte harika bir iş çıkarıyor. Ekibin üzerinde çalıştığı en büyük ürünlerden biri, birkaç hafta önce piyasaya sürülen SaitaMask. Ancak akıllı cüzdanı etkileyen birçok hata sorunu var ve ekip bunları düzeltiyor. Ancak Floki Inu fiyatı da mevcut ayı piyasasıyla birlikte düşüyor. Bunun nedeni, Bitgert gibi çığır açan ürünleri piyasaya sürmemesidir.

 

Metahero

Metahero kripto projesi piyasada çok iyi gidiyor ve bu, 3D tarama teknolojisinin artan şekilde benimsenmesinden görülebilir. Metahero ekibi de tarama teknolojisini rekabetçi tutmak için çok çalışıyor. Bu nedenle bugün bile Metahero tarama teknolojisi sektördeki en gelişmiş teknoloji olarak kabul edilmektedir. Ancak bugün Bitgert hızla yükselirken Metahero fiyatı düşüyor. Bunun nedeni Bitgert’in birden fazla ürün piyasaya sürmesi ve Brise zincirinin bunlardan biri olması.

 

Floki Inu

Floki Inu, fiyatlar düşerken bugün grafiklerde pek iyi gitmeyen başka bir kripto para birimi. Bu yazının yazıldığı sırada %8’lik bir düşüşle Floki’nin mevcut düşüş piyasasından en çok etkilenenlerden biri olduğuna şüphe yok. Ancak aynı zamanda Floki Inu’nun en zorlu rakiplerinden biri olan Bitgert hızla yükseliyor. Bunun nedeni, Bitgert’in son BRISE BRC20 blok zinciri gibi çok sayıda ve oldukça rekabetçi ürünleri piyasaya sürmesidir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu