Altcoin HaberleriSafe Moon

Safemoon, Babydoge, Metahero ve Saitama Inu ile Aynı BRC20 Akıllı Sözleşme Blockchain’inin Ardından Bitgert ile Ciddi Bir Rekabetle Karşı Karşıya

İlk kez Safemoon ve Bitgert rekabetinin bittiği söylenebilir. Bitgert ekibi, projenin sürdüğü altı ay boyunca çok şey yaptı. Artık sadece Safemoon’u değil, Metahero, Saitama Inu, Babydoge ve diğerleri gibi birçok kripto projesini de geride bıraktı. BRC20 akıllı sözleşme blok zincirinin piyasaya sürülmesi, Bitgert’in rakiplerini kilometrelerce geride bırakan harekettir. Aşağıda daha fazlasını okuyun:

Dikkatinizi Çekebilir: Cardano’dan Esinlenen Proje Bitgert Küçük Ölçekli İşletmelere BR20 Akıllı Sözleşme Aracılığıyla Kaynak Arttırmada Yardımcı Olmayı Planlıyor, Avalanche Ve Matic İçin Zorlu Rakip

Bitgert

Bitgert ekibi birkaç gün önce BRC20 akıllı sözleşme blok zincirini piyasaya sürdü ve zincir 15 Şubat 2022’de CANLI yayına geçti. Ancak kripto meraklıları için en heyecan verici şey Bitgert ekibinin başlattığı zincir türüdür. Bitgert blok zinciri şu anda sektördeki en ucuz ve en hızlı blok zinciridir. Zincirin 100k TPS çıktısı var, bu da Solana’dan daha hızlı olduğu anlamına geliyor. Gaz ücreti 0.000021 BRISE’dir, bu da yaklaşık 0.0000000000000’e eşit olabilir. Bitgert blok zincirinde oyunun kurallarını değiştiren şey budur. Bitgert Startup Studio gibi devrim niteliğinde olacak daha birçok ürün geliyor. En son güncellemeler için Bitgert Twitter’ı takip edin.

 

Centcex

Hızlı Bitgert gelişimi tarafından zorbalığa maruz kalan kripto projeleri söz konusu olduğunda, Centcex bunlardan biri. Bu kripto projesi üç aydan kısa bir süre önce başlamış olsa da, bu yazının yazıldığı sırada büyük Bitgert rakipleri arasındaydı. Ancak yakın zamanda başlatılan Brise zincirleri, Bitgert projesini rekabet açısından Centcex’in birkaç adım ötesine taşıdı. Bununla birlikte, Centcex daha hızlı, daha güçlü olan projelerden biridir ve söz konusu Centcex blok zinciri inşa edilirse bir sonraki büyük şey olabilir.

 

Safemoon

Başlatılan Bitgert BRC20 akıllı sözleşme blok zincirinin en büyük sıkıntısı Safemoon. Safemoon projesi, Bitgert ile çeşitli cephelerde rekabet ediyor, ancak ürünlerin teslimatında kötü gidiyor. Ama şimdi, lansman sadece sıradan bir ürün değil, oyunun kurallarını değiştiren bir teknoloji. Safemoon ekibi, kendi blok zincirini geliştirmek hakkında hiçbir şey söylemedi. Bu nedenle, Bitgert artık Safemoon projesinin çok önünde ve ikisinin aynı zeminde tekrar rekabet etmesine imkan yok.

 

Saitama Inu

Bu projeye daha fazla fayda sağlamak için Saitama Inu ağının hızlı gelişimi, kripto topluluğu tarafından memnuniyetle karşılandı. Aslında, Saitama sahiplerinin sayısı son birkaç aydır hızla artıyor. Bu, Saitama ekibinin ağ için geliştirdiği ürünleri sıraya koymasından sonra. SaitaMask birkaç hafta önce piyasaya sürüldü, ancak birçok hata sorunu yaşadı. Bitgert zaten Saitama Inu’dan daha iyi performans gösteriyor ve bu nedenle Inu’nun topluluğu Brise zincirine katılıyor.

 

BabyDoge

BabyDoge tokenine olan talep son birkaç aydır artıyor. Bu, hızla büyüyen ve 1 milyona ulaşmak üzere olan Twitter topluluğundan görülebilir. İnanılmaz BabyDoge belirteç aracı, bu büyümenin en büyük nedeni olmuştur. Ancak, Bitgert’in yaptıklarına kıyasla BabyDoge’un ürün teslimatında yaptığı çok az şey var. Brise zincirinin piyasaya sürülmesi, BabyDoge’un Bitgert’ten daha aşağı görünmesine neden oldu ve yetişmesi zaman alabilir.

 

Floki Inu

Yakın zamanda piyasaya sürülen Bitgert BRC20 akıllı sözleşme blok zinciri ile Floki Inu ekibinin rekabeti yakalamak için yapması gereken çok şey var. Blok zinciri, Bitgert’i Floki gibi hala ilk ürünleri geliştirmekte olan rakiplerinin birçok adım önüne koydu. Aslında Floki, ekosistem için hala ilk ürünleri geliştiriyor. İyi bir rekabet için Floki Inu ekibinin en azından kendine ait bir blok zinciri geliştirmesi gerekecek.

 

Meta hero

Metahero ekibinin sağladığı tarama teknolojisi, sektördeki en iyilerden biridir. Aslında, Metahero, oyun ve metaverse dahil olmak üzere çeşitli endüstriler için diğer dijital varlıkların yanı sıra 3B avatarlar oluşturmak için hala en gelişmiş 3B tarama aracına sahiptir. Ancak Metahero ağı hala Bitgert gibi kendi blok zincirlerine sahip değil. Piyasaya sürülen ürünler de Bitgert’ten daha az. Bu nedenle Bitgert, Metahero’nun en büyük rakibidir ve bu ürün teslimat oranıyla bu rekabeti geçemeyebilir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu