NasılNedirRehber

Roco Finance Nedir? ROCO Coin Ne işe yarar?

Roco Finance Nedir? ROCO Coin Ne işe yarar? Roco Nedir ve Nasıl Çalışır? Roco Fiyatı, ROCO Finance Yorum ve Geleceği.

ROCO Hakkında

Giriş

ROCO, blok zinciri ağı aracılığıyla oyun geliştiricilere, içerik oluşturuculara ve oyuncu topluluklarına blok zincir hizmetleri sağlayan merkezi olmayan bir GAMEFI platformudur. Roco, Roco Finance’in kendi oyun ekosisteminde ve partner oyunlarında kullanılmak üzere AVAX ağı üzerinde geliştirildi. Roco Finance, gelecek vaat eden oyun projelerinin tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için hedeflenen endüstri odaklı çözümlerle çevrimiçi oyunun evrimini yönlendirmeyi planlıyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Oyna ve Kazan

Hem oyun geliştiricileri hem de oyuncu topluluklarını Blockchain aracılığıyla Oyna ve Kazan felsefesiyle birleştirmeyi amaçlayan ilk projedir. Oyun eklentileri ile oyuncuların oyun içerisinde kripto varlık kazanmaları için iyileştirmeler yaparken aynı zamanda NFT Market ile oyuncuların sanal eşyalarını alıp satabilecekleri merkezi olmayan bir platform hizmeti sunarak NFT’lerin gerçek dünya varlığına sahip olmasını sağlıyor.

Kullanım alanları

Roco, sanal öğelerin yönetimi, dağıtımı ve değişimi için oyun geliştiricilerine ve oyuncu topluluklarına NFT hizmetleri sunar. Bu işlemlerin blockchain ağı üzerinden gerçekleştirilmesini sağlar. Oyuncular oyun içi kazançlarını gerçek dünya değerlerine getirebilir veya gerçek dünya değerlerini oyuna aktarabilir ve oyun oynarken dijital cüzdanlarını gerçek değer için büyütebilir. Oyuncular eğlenirken gerçek dünyada ticaret yapabilirler.
Roco, ortak oyun şirketlerinin oyuncularını yönetmeleri ve ödüller kazanmaları için stake etme ve çiftçilik havuzları oluşturur. Aynı zamanda, Roco jeton sahipleri jetonlarını stake havuzlarında stake ederek ödüller kazanabilirler. Roco ayrıca açık kaynaklı yazılım geliştirme kitleri (SDK’ler), API’ler, oyun eklentileri, sanal ürün yönetimi uygulamaları ve bir ödeme sistemleri platform hizmeti sağlar. Roco Starter, tohum ve kuluçka aşamalarında gelecek vaat eden oyun projelerinin tanıtımına aracılık ediyor. Ortak şirketlerin oyuncu topluluklarıyla buluşması ve yatırım yapması için IDO’lar düzenler. Partner şirketlere blockchain altyapısını kullanmaları için teknolojik imkanlar sağlar. Teknik destek sağlar. Tohum ve kültür aşamasından sonra sağlanacak staking ve çiftçilik verimlilikleri ile projelerin token ekonomisine katkı sağlamakta ve yatırımcılara güvenli ticaret fırsatları sunmaktadır.

ROCO Finance AVANTAJLARI

Fonksiyonel Faydalar

 • Daha hızlı işlemler ve daha ucuz ücretler
 • Öğelerin kanıtlanabilir nadirliği
 • Daha hızlı işlemler ve oyunların dışındaki öğelerin daha ucuz ücretlerle depolanması
 • Ortak oyunlarımızda öğelerin kullanımı
 • Güvenli Teslimat
 • Düzenlenmiş P2P eşya ticareti
 • Kolay ve güvenli oyun içi eşya ticareti
 • En değerli ve nadir oyun sanal öğelerinin NFT olarak alınıp satılmasına izin verir

Geliştiricilerin Faydaları

 • Partner firmaların Ar-Ge maliyetleri Roco Finance ürünlerini kullandıkça düşmektedir.
 • Gerçek sahiplik, oyunlara daha fazla sadakat getirecektir.
 • Oyun geliştiricilerin İDO sürecini Roco Starter ile yönetiyoruz. Onları kitle fonlaması sürecinin her aşamasında destekliyoruz.
 • Oyun geliştiricileri, oyunların lansmanından önce veya lansmanından sonra bile NFT Market‘inde ilk varlık teklifini yapabilirler.
 • NFT Marketimizde yapılan alımlar ile tüm işlemlerin şeffaf ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlıyoruz. Böylece ters ibraz ve dolandırıcılık işlemlerini en aza indiriyoruz

Yatırımcılara Faydaları

 • Roco token sahipleri kendi tokenlerini stake edebilir ve pasif gelir elde edebilir.
 • Roco token stakerları, Roco Starter‘daki IDO’lara öncelikli katılıma sahiptir.
 • Roco coin bahisçileri, ortak oyun jetonlarından airdrop kazanabilir.
 • Roco Finance, her yıl bir geri alım programı düzenleyecektir. Geri alım tutarı, yıllık gelirin %10’udur.
 • Roco Finance, NFT pazarındaki her işlem için %1 ücret almaktadır. Roco Finance, tüm işlem komisyonlarını stakerlara dağıtır.
 • Gelirin %20’si, araçlarımız aracılığıyla geliştirilen projeleri kuluçkaya yatırmak için kullanılır.

ROCO Başlangıç

Roco Finance, tohum ve kuluçka aşamasında değerli ve gelecek vaat eden oyun projelerini tanıtmak için Roco Starter IGO platformuyla aracılık ediyor. Ortak şirketler için IGO’lar düzenler ve oyuncu kitleleriyle buluşup yatırım yapar. Partner şirketlere blockchain altyapısını kullanmaları için teknolojik imkanlar sağlar. Teknik destek sağlar. Tohum ve kültür aşamasından sonra sağlanacak staking verimlilikleri ile projelerin token ekonomisine katkı sağlamakta, sağladığı likidite ile yatırımcılara güvenli ticaret fırsatları sunmaktadır.

Roco starter, gelecek vaat eden projeleri güçlendiren ve bu projelere erken aşamalarda yatırım yapmak isteyen kullanıcılar için adil katılımı garanti eden Avax ağındaki merkezi olmayan topluluk destekli bir başlangıç ​​platformudur. Girişim Sermayesi ve benzeri devasa fonlar her zaman öncelikli katılıma sahiptir. Halka açık satışlara ayrılan katılım oranı her zaman hayal ettiğinizin altındadır. Tüm yatırımlara eşit fırsat erişimi sağlamayı ve erken aşama gelecek vaat eden kripto proje yatırımlarının kapalı ekosisteminin kilitli kapısını herkese açmayı hedefliyoruz.

Roco Starter ayrıca, $Roco jetonlarını elinde tutarak gelecek vaat eden ilk jeton tekliflerine katılmak için bir İlk Dex Teklifi platformu olarak da işlev görecektir. Roco ekibi, pazarlama, geliştirme, reklamcılık gibi zorlu süreçleri kolaylaştırmalarına ve potansiyel yatırımcılara kolayca ulaşmalarına yardımcı olmak için bu umut verici projelerle ortaktır. Ortaklarımıza halkla ilişkiler ve medya stratejileri konusunda danışmanlık hizmeti veriyoruz. Tüm İDO sürecini uzman ekibimiz tarafından yönetiyoruz. Bu süreçte hem proje hem de yatırımcılar arasındaki şeffaflığı ve bilgi transferini en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz. Ortaklarımızı teknolojide destekliyoruz. Proje sahipleri talep ederse, onlara bir DAO hizmeti veriyoruz ve platformumuzda staking için bir havuz oluşturmalarını sağlıyoruz. Bu sayede piyasaya ilk adımdan itibaren kullanıcılar için fiyat avantajı ve ekip için zaman avantajı sağlıyoruz.

Roco coin Nasıl kullanılır?

IGO’larımıza katılmadan önce KYC sürecini tamamlamanız gerekecektir.

IGO’lara katılmak için başlangıç ​​havuzunda Roco jetonlarını stake etmeniz gerekecek. Başlangıç ​​Havuzunda belirtilen minimum miktarda Roco jetonunu yatırın.

IGO’lar sayfasına gidin. Yaklaşan IGO’lara Katılmak İçin Oy Verin
IGO’lara katılmaya uygunsanız, IGO yayınlandığında “IGO’ya Katıl” düğmesini tıklayarak IGO’ya katılın

Yeni projenin jetonunu satın almak için Avax jetonunuzu değiştirin. Değiştirdikten sonra yeni jeton otomatik olarak cüzdanınıza gönderilir.

NFT Pazarı

Roco, sanal öğelerin yönetimi, dağıtımı ve değişimi için oyun geliştiricilerine ve oyuncu topluluklarına NFT hizmetleri sunar. Bu işlemlerin blockchain ağı üzerinden gerçekleştirilmesini sağlar. Oyuncular oyun içi kazançlarını gerçek dünya değerlerine getirebilir veya gerçek dünya değerlerini oyuna aktarabilir ve oyun oynarken dijital cüzdanlarını gerçek değer için büyütebilir. Oyuncular eğlenirken gerçek dünyada ticaret yapabilirler.

Roco Finance Nedir? ROCO Coin Ne işe yarar? roco nedir, roco finance, roco coin, roco coin nedir, roco ne işe yarar, roco nasıl kullanılır, roco fiyatı, roco ne kadar, roco coin kimin
ROCO Jeton Metrikleri

Satış Metrikleri

 • Özel Satış 36 milyon jeton (0,1 $)
 • Halka Açık Satış: 5 milyon jeton (0,12 $)
 • Toplam Sabit $4.200.000
 • İlk Dolaşan Arz 8.600.000
 • Başlangıç ​​Fiyatı 0.12 $
 • İlk Piyasa Değeri 1.032.00$
Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu