Altcoin HaberleriDogecoin (DOGE)HaberlerKripto Para Haberleri

Robinhood, Müşterileri için 4.9 Milyar Dogecoin Tutuyor

Dogecoin sahipleri içeri!

@DogeWhaleAlert, aracı kurum Robinhood’ın müşterilerinin Dogecoin’inin yaklaşık 5 milyar dolar değerinde olduğunu açıkladı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Buna ek olarak, kısa süre önce anonim cüzdanlar arasında 34 milyon dolar değerinde DOGE aktarıldı.

Daha spesifik olarak, @DogeWhaleAlert, Robinhood’un Dogecoin meme kripto para biriminde 4,945,874,342 dolar tuttuğunu tweetledi. Bu miktar, dolaşımdaki toplam jetonların %31.78’i olan 42.157.488.061 DOGE’ye eşittir.

Dikkatinizi Çekebilir: Adobe, Solana’dan NFT’yi entegre ediyor

Ayrıca şirketin Dogecoin’i depolamak için iki cüzdan kullandığı bildiriliyor.

Robinhood, Müşterileri için 4.9 Milyar Dogecoin Tutuyor
Robinhood, Müşterileri için 4.9 Milyar Dogecoin Tutuyor

Birçok Dogecoin işlemi arasında @DogeWhaleAlert, 34.473.300$ değerinde 300.000.000 DOGE değerinde büyük bir transfer buldu. Bu transferin ücreti 84.17 DOGE veya sadece 10$ idi.

Robinhood, Müşterileri için 4.9 Milyar Dogecoin Tutuyor
Robinhood, Müşterileri için 4.9 Milyar Dogecoin Tutuyor
Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu