HaberlerKripto Para Haberleri

Robinhood, Beta’da Kripto Cüzdanını Başlattı

Robinhood, Beta'da Kripto Cüzdanını Başlattı

Robinhood, beta sürümünün yıl içinde daha geniş bir kullanıma sunma planlarını düzenlemek için yapıldığını ve Mart ayına kadar daha fazla sayıda seçilmiş kullanıcının yayınlanmasını planladığını belirtti. Robinhood CEO’su Vlad Tenev’e göre, kripto cüzdanına olan talep önemli bir artış gördü. Mevcut aşamadaki kullanıcılar, kripto cüzdanı için bir bekleme listesindeki yaklaşık 1,6 milyon uygulama arasından seçildi.

Dikkatinizi Çekebilir: KuCoin Kripto Para Borsası Yıllık Raporu, Yıllık İşlem Hacimleri 1 Trilyon Dolara Ulaştığından Beklentileri Aştı

Yeni işlevsellik, kullanıcıların Robinhood’un test ve güvenlik kontrollerine tabi tutulacak doğrulanmış bir harici cüzdan aracılığıyla Robinhood’dan kripto gönderip almasına izin verecek. Robinhood’un önceki Dogecoin listesi göz önüne alındığında, Robinhood’un kripto pazarında yayılan Shiba Inu gibi popüler meme tokenlerini listeleyip listeleyemeyeceğine dair spekülasyonlar.

“Beta test kullanıcıları, temel işlevleri test etmemize ve ürünün son sürümünü bilgilendirmek için kritik geri bildirim sağlamamıza yardımcı olacak.” Robinhood bir blog yazısında belirtti.

Robinhood, Beta programının süresinden toplanan istatistikleri, program kapanırken sonuçlanmak üzere ayarlanan veri akışlarıyla bir araya getirecek. Robinhood, QR tarama işlevleri gibi özelliklerle kripto cüzdanının işlem geçmişi arayüzünü iyileştirmenin yanı sıra geliştirme hattındaki zincir üstü işlemler için bir blok gezgini için de çalışacağını söylüyor. Robinhood, yeni kripto cüzdan işlevlerinin, izleme ve yatırım güvenliği için “dünya standartlarında güvenlik entegrasyonları” ile oluşturulduğunu söylüyor.

Milyonlarca Robinhood müşterisini güvenli ve erişilebilir bir ortamda blok zinciri ekosistemine bağlamak büyük bir girişim. Bu sorumluluğu ciddiye alıyoruz ve bu nedenle, “Önce Güvenlik” değerimizle tutarlı bir şekilde cüzdanları düzenli bir şekilde kullanıma sunuyoruz.” Robinhood iddia etti.

Robinhood’a göre, programın beta test kullanıcılarına 10 işlem içinde toplam para çekme işlemleri için günlük 2.999$ limit verilecek. Kullanıcıların para çekme işlemlerine hak kazanmak için iki faktörlü kimlik doğrulamasını etkinleştirmeleri gerekir.

Robinhood, 2021 yılının ikinci çeyreğinde 233 milyon dolarlık rekor kripto geliri kaydederek bir miktar başarı elde ederken, komisyonsuz perakende yatırımlarıyla ivmesi sonraki çeyrekte 51 milyon doların biraz üzerine düştü. Robinhood için bu aşağı yönlü dönüşün bir kısmı, geçtiğimiz yıl boyunca maruz kaldığı düzenleyici baskı miktarıydı.

Robinhood’un dördüncü çeyrek kazançları 27 Ocak’ta açıklanacak. Robinhood, 28 Temmuz 2021’de hisse başına 38 dolarlık halka arz fiyatıyla halka açıldı ve ilk işlem gününde %8 kapandı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu