Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriRipple (XRP) Haberleri

Ripple, XRPL’de Ek Yükseltmeler Planlıyor

Ripple, XRPL'de Ek Tokenleştirme Yeteneklerini Ortaya Çıkarmayı Amaçlıyor

Ripple, projeler NFT-Devnet üzerinde geliştirilmeye ve test edilmeye devam ettikçe, bunun diğer projelere ve uygulamalara ilham verebileceği umuduyla XRPL üzerinde daha fazla kriptografik olasılık keşfetmeyi planladığını söylüyor. Yakın tarihli bir Ripple blog gönderisine göre, RippleX ekibi yaklaşmakta olan bir yazılım sürümünde NFT standardına yükseltme önerebilir.

Ripple, NFT standardını gelecek sürümle yükseltmeyi planlıyor

Ocak ayında piyasaya sürülen NFT-Devnet, XRPL’de NFT desteğini geliştirmek için oluşturulmuş bir beta ortamıdır. NFT projelerinin ve kullanım senaryolarının sınırlarını keşfetmek için XRP Ledger (XRPL) kullanan NFT yaratıcılarını desteklemeye yönelik 250 milyon dolarlık bir taahhüt olan Ripple’s Creators Fund, kısa süre önce başlatıldı. Bu.

Ripple, Creator Fund lansmanından bu yana oyun/Metaverse’ler, müzik/eğlence, sanat/koleksiyonlar ve ötesinde NFT kullanım örneklerine odaklanan projeler için yaklaşık 4.000 başvuru aldığını söylüyor. XRPL ayrıca Mintable, mintNFT, NFT PRO, Ethernal Labs, onXRP gibi pazar yerleriyle ve VSA gibi yaratıcı ajanslarla ortaklıklar imzaladı.

CBDC’ler, özel kripto para birimleri ve sabit paralar gibi çeşitli dijital para birimlerine odaklanan Frankfurt merkezli bir danışma kuruluşu olan Digital Currency Association (DEA), kısa süre önce Ripple’ı “destekleyici ortaklar” listesine eklediğini duyurdu. Decacorn blok zinciri, bir CBDC pilotu üzerindeki çalışmalarında onu destekleyecektir.

DEA temsilcisinin belirttiği gibi, Ripple, ekiplerinin merkez bankası dijital para birimleri (CBDC’ler) alanındaki uzmanlık düzeyi nedeniyle “altın destekli üye” olarak seçildi.

Dikkatinizi Çekebilir: Dev Bitcoin Balinası: Bu Altcoin’de Yükseliyorum! dedi

Butan ve Palau’daki ortaklıklar ve küresel olarak devam eden aktif görüşmelerle Ripple, merkez bankalarını desteklemeye kararlı CBDC girişimini güçlendirmeye devam ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu