HaberlerKripto Para HaberleriRipple (XRP) Haberleri

Ripple (XRP) Rallisi İşte bu yüzden gecikiyor

Bir tüccardan yalnızca XRP’nin günlük grafiğini değerlendirdikten sonra kripto para birimleri için toplu eğilimi analiz etmesi istenirse, yükseliş eğilimine ikna olması pek olası değildir. Daha önce de belirtildiği gibi, XRP yalnızca 7 Ağustos’ta belirgin bir artış kaydetti ve varlık önceki 0,72 $ civarında agresif bir şekilde konsolide oldu. İdeal olarak, XRP şimdiye kadar 0,90 dolarlık ani direncini test etmeliydi, ancak basın zamanında, değerleme hala 0,85 doların altındaydı.

xrp
xrp

Aktif adresler ve fiyat arasındaki zincirleme ilişki olumlu bir not vermedi. Aktif adresler 3 ayın en düşük seviyesine düşerken fiyatlar yükseldi. Genellikle bu bir sat işaretidir ancak yanlış bir sinyal olma olasılığı da yüksektir.

Bununla birlikte, gözlemlenen özel bir eğilim, küçük XRP sahiplerinin adreslerine XRP eklemeye devam etmesi ve 2021’in başından beri birikimi durdurmamasıydı. Ancak, 1 milyon-10 milyon XRP arasında tutan adresler son zamanlarda bir düşüş kaydetti.

SEC davası yatırımcının kararını hafifletmeli mi ?

22 Aralık 2020’de Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, kayıt dışı menkul kıymetler yoluyla 1,3 milyar doların üzerinde para topladıklarını iddia ederek Ripple Labs ve iki yöneticiye karşı dava açtı. XRP’nin değerlemesi üzerindeki ani etki açıktı. Bitcoin, Ethereum ve tüm kripto piyasası yukarı doğru hareket ederken, XRP devasa bir düşüş darbesi alan tek token oldu.

Geçtiğimiz birkaç ay içinde, Ripple ve SEC ileri geri gitti ve dava CoinFili tarafından kapsamlı bir şekilde ele alındı. Ripple Labs, SEC’in iddialarına karşı öne çıkan argümanları bir araya getirdi ve bunun fiyat üzerindeki etkisi 2021’de belli olmadı.

XRP, aynı zamanda varlığın 3 yıllık en yüksek seviyesi olan 2021’in en yüksek seviyesi olan 1.96 $’ı kaydetmeye devam etti. Genel olarak, SEC durumu XRP için hala zor, ancak son kanıtlar, XRP’nin 6-7 ay içinde fiyatı için herhangi bir olumsuz görünüm yaratmadığını gösteriyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.
Başa dön tuşu