HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Ripple XRP Patlamaya Hazır Görünüyor.

Yeni bir aylık kapanış yaklaşımı olarak, oynaklığın piyasa değerine göre en iyi kripto para birimleri arasına geri döndüğü görülüyor. XRP durgun kalsa da, teknikler önemli bir fiyat hareketi olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor. 

XRP, Ralli Öncesi Konsolide Ediyor

Altıncı en büyük kriptonun son yirmi gündeki fiyat hareketi, günlük grafikte simetrik bir üçgen oluşumuna yol açmış gibi görünüyor. Yükselen bir trend çizgisi salınım dipleri ile birlikte geliştirilirken, yüksek salınımlarla birlikte azalan bir trend çizgisi çizilebilir. 

XRP üçgenin zirvesine yaklaştıkça, oynaklıkta büyük bir yükselişin gerçekleşmek üzere olduğunu gösteriyor. Koparma noktasına eklenen teknik formasyonun y ekseninin yüksekliğinin ölçümü, her iki yönde de %31.7’lik bir fiyat hareketi yansıtıyor.

XRP’nin bir sonraki nereye gideceğini yalnızca 1,17 ila 1,10 dolar aralığının dışında kapanan bir günlük mum çubuğu belirleyecektir. Genel direncin kırılmasıyla sonuçlanan satın alma baskısındaki bir artış, varlığın 1,55 dolara yükseldiğini görebilir, ancak destek olarak 1,10 dolar seviyesini kaybetmek 0,75 dolara doğru bir düzeltmeye yol açabilir. 

xrp-ripple-analiz
xrp-ripple-analiz

Simetrik üçgenin sunduğu belirsiz görünüme rağmen, davranış analizi platformu Santiment’ten alınan veriler balinaların kâr elde ettiğini gösteriyor.

10 milyondan fazla XRP tutan adres sayısı son üç gün içinde %1,5 azaldı. Kabaca beş balina ağdan ayrıldı veya jetonlarını bu kadar kısa bir süre içinde yeniden dağıttı.

Ripple-XRP
Ripple-XRP

Ağdaki büyük yatırımcıların ani düşüşü, özellikle 11 milyon dolardan fazla XRP’ye sahip oldukları düşünüldüğünde, sürdürülebilir bir yükseliş trendi için olumsuz bir işaret. Satış baskısındaki ilave bir artış, XRP’yi temel desteğin 1,10 doların altına itebilir ve bu da %31.7’lik bir geri çekilme ile sonuçlanabilir. 

Yine de, yalnızca 1,17 ila 1,10 dolarlık fiyat cebinin dışına yakın bir günlük mum çubuğu, XRP’nin bir sonraki nereye gideceğini belirleyecektir.

Sorumluluk Reddi: CoinFili’nin içeriği, doğası gereği bilgi verme amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para alım satımı, yüksek riskli bir yatırım olarak düşünülmeli ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmasını yapması tavsiye edilir. Sitemizi Ziyaret Eden Kullanıcılar Bu Uyarı Metnini Kabul Etmiş Sayılır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu