Altcoin HaberleriKripto Para AnalizleriRipple (XRP) Haberleri

Ripple, XRP Fiyat Analizi 2022

  • Ripple fiyat analizi bugün düşüş gösteriyor.
  • XRP/USD bir gecede daha düşük bir seviyeye ulaştı.
  • 0,76 dolar civarında konsolidasyon devam edebilir.

Bir gecede daha düşük bir yüksek seviyenin ayarlanmasının ardından başka bir aşağı yönlü test beklediğimizden, dalgalanma fiyat analizi bugün düşüş gösteriyor. XRP/USD muhtemelen daha yüksek bir dip noktası belirleyecek ve mevcut konsolidasyona devam edecek.

Ripple, XRP Fiyat Analizi 2022
Ripple, XRP Fiyat Analizi 2022

Kripto para piyasası son 24 saat içinde karışık sonuçlar gördü. Piyasa liderleri Bitcoin ve Ethereum, yüzde 0,47 ve yüzde 0,63 kayıpla kırmızıda işlem görüyor . Bu arada, Ripple (XRP) yüzde 0,65 kazandı.

Dikkatinizi Çekebilir: Ethereum ve Bitcoin Düşerken Altcoinler Yükselmeye Devam Ediyor

Son 24 saatte Ripple fiyat hareketi: Ripple testleri tekrar yukarı yönlü

XRP/USD 0,7441 – 0,7751 $ aralığında işlem gördü ve son 24 saat içinde hafif bir oynaklık olduğunu gösteriyor. Ticaret hacmi yüzde 10,84 azalarak toplam 1,93 milyar dolar olurken, toplam piyasa değeri 36,8 milyar dolar civarında işlem görüyor ve madeni para genel olarak 8. sırada yer alıyor.

XRP/USD 4 saatlik grafik: XRP başka bir düşüşe mi hazırlanıyor?

4 saatlik grafikte, Ripple fiyat hareketinin daha düşük seviyeler oluşturduğunu görebiliriz, bu da bugün daha sonra bir düşüşün daha gelmesini bekleyebileceğimiz anlamına geliyor.

Ripple fiyat hareketi, birkaç günlük konsolidasyondan sonra önceki kaybı takip edemedi . XRP/USD 5 Ocak’ta daha da düştü ve hızlı bir şekilde yaklaşık yüzde 13 düşerek 0,72 dolara geriledi.

Aşağıdaki toparlanma, başka bir aşağı yönlü test 0,73 ABD doları ile daha yüksek bir düşük seviye belirlemeden önce yerel en yüksek değeri 0,79 ABD doları olarak belirledi. Bu nedenle XRP, daha ciddi bir geri çekilme için potansiyel bir hazırlık olarak bir konsolidasyon aralığı oluşturdu.

Bir gecede, Ripple fiyat hareketi 0,78 doların altında zirve yaptı ve o zamandan beri daha fazla yükseliş reddedildi. Muhtemelen XRP/USD şimdi tekrar aşağı hareket etmeye ve mevcut konsolidasyonu sürdürmek için daha da yüksek bir dip ayarlamaya hazır.

Fiyat Analizi: Sonuç

XRP fiyat analizi, bir gecede daha düşük bir zirve belirlendiği için bugün düşüş eğiliminde. Muhtemelen XRP/USD oradan tersine dönecek ve mevcut konsolidasyona devam etmek için daha yüksek bir düşük ayarlamak için hareket edecek.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu