HaberlerKripto Para HaberleriRipple (XRP) Haberleri

Ripple (XRP) CEO’su, Brad Garlinghouse ABD Düzenlemesinde Netlik Eksikliği var

Bu haftanın başlarında, küresel liderlerin bazı önemli ulusal güvenlik konularını tartışmak üzere düzenlediği üç günlük bir konferans olan Aspen Güvenlik Forumu’nda, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, kripto endüstrisini ve ABD’deki düzenlemesini çevreleyen netlik eksikliğine değindi.

Güvenlik ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler‘in konferansta daha önce yer alan konuyla ilgili tartışması hakkında yorum yapan Garlinghouse, Ripple’ın XRP satışının şüpheli olduğunu iddia ederek, ajans tarafından açılan devam eden davada şahsen sanık konumunda. 1,38 milyar doları aşan kayıt dışı güvenlik teklifi.

Odadaki fil

“Bana göre, alkol sorunu olduğunu kabul etmek istemeyen bir alkolikle uğraşıyorsanız, kesinliğimiz olduğunu, netliğimiz olduğunu söylemek, alkoliklerin ‘Benim bir sorunum yok’ demesine benzer. ‘. Bu odadaki fil,” dedi Garlinghouse.

İngiltere, Japonya, İsviçre ve Singapur gibi “proaktif ve ilgili” diğer G20 pazarlarına değindi ve kripto alanında lider olmak istiyorsa düzenleyici netlik sorununu ele almanın bir ön koşul olduğuna dikkat çekti..

Burada ABD merkezli bir şirket olarak ABD’nin bu alanda geliştiğini görmek istiyorum. Açıklık sağlamak, kesinlik sağlamak için ABD hükümetiyle birlikte çalışmak istiyorum.

Dava yoluyla düzenleme

Kripto düzenlemesindeki netliğin zamanlaması” sorulduğunda, Gensler, ajansın “bu konuda son derece net olduğunu” yanıtladı ve SEC’in sektörde 75 Coin için dava açtığınıda sözlerine ekledi.

Konferansın ilerleyen saatlerinde Garlinghouse, bu vakaların 37’sinin dijital varlıkların satışını içermediğini ve diğer 37 vakanın çoğu dolandırıcılık olan ilk madeni para teklifleri (ICO’lar) olduğunu belirtme fırsatı buldu.

75 Vaka’dan Sadec Bir tanesi ICO Dışı bir varlık içeriyor. dedi.. Ve bariz nedenlerden dolayı, bu dava hakkında çok fazla konuşmayacağım” dedi

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu