Altcoin HaberleriEditörün SeçtikleriHaberlerKripto Para HaberleriRipple (XRP) Haberleri
Trend

Ripple vs SEC: davadaki son gelişmeler

Ripple Vs SEC: Yargıç, Tarafların Son Tarih Uzatmalarını Tartışmak İçin Buluşmalarını Emri Verdi

Devam eden davada, aynı anda birkaç şey oldu. Yargıç Sarah Netburn, nihai kararında taraflara, eğer varsa ve gerekliyse, Diskovery’nin duruşma öncesi aşamasını uzatma ihtiyacını bir araya getirmelerini ve tartışmalarını ve 23 Mart 2022’ye kadar, mahkemeye herhangi bir ek sorun hakkında bilgi veren ortak bir mektup göndermelerini emrediyor. İstedikleri keşif ve programı:

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Mahkemenin 11 Mart 2022 tarihli Davalı Larsen ve Davalı Garlinghouse’un görevden alma talebini reddeden kararı ışığında, taraflar bir araya gelerek, eğer varsa, daha fazla İfşanın gerekli olduğunu, tarafların 23. Mart 2022 yılı, talep etmeyi düşündükleri herhangi bir ek İfşayı Mahkemeye bildirmek. Mektup, bu keşfin etkili bir şekilde tamamlanması için bir zaman çizelgesi önermeli .”

Buna ek olarak, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, Ripple’ın ek uzman raporunu reddetme hareketine yanıt vermek için son tarihi 18 Mart 2022’ye kadar uzatmak için bir başvuruda bulundu. Ripple daha sonra yanıtını 24 Mart 2022’ye kadar SEC’e sunacak. Avukat James Filan, mahkemenin bu dilekçeyi zaten yerine getirdiğini söyledi.

Bu, uzman tanıklardan biri olan Dr. Albert Metz’in raporudur. 11 Mart’ta Ripple ve bireysel sanıklar, Metz tarafından yazılan kabul edilemez, geç SEC tarafından sunulan “ek” bir uzman çürütmesine karşı mahkemeye bir mektup sundular. SEC harekete itiraz ediyor.

ABD Adalet Bakanlığı için çalışan menkul kıymetler ve finans uzmanı Dr. Albert Metz, ilk raporunu 4 Ekim’de sundu. Ripple’ın açıklamalarıyla XRP tokeninin fiyatını manipüle edip etmediğini belirlemek için olaylar hakkında araştırma yaptı. “Belirli haberlerin ve kamuya açık duyuruların” belirtecin davranışını etkilediği sonucuna vardı.

Dikkatinizi Çekebilir: Altcoin’lerde Zebec platformu Chainlink oracles ile entegrasyonu duyurdu

Harvard Hukuk Okulu’nda menkul kıymetler hukuku profesörü Allen Ferrell, XRP’nin daha geniş pazarla birlikte hareket ettiğini savundu. Metz, sanıkların uzmanına yanıt olarak Kasım ayında ilk çürütmeyi sundu ve sonuncusunu Diskovery’nin son gününde sundu.

Avukat Jeremy Hogan’ın yorumladığı gibi, süreçte 16 ve daha önce belirtildiği gibi 11 uzman tanık var.

“ Son 3 aydır perde arkasında olan budur. Burada gördüğümüz sadece iki uzmanın dövüşmesi. Görünüşe göre on altı tane var! Uzmanlar berabere kalırsa, savunucuların kazanacağını asla unutmayın. Her zaman.”

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu