Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriRipple (XRP) Haberleri

Ripple ve Lunu, Kripto Para Birimi Ödemelerini Etkinleştirmek İçin İşbirliği Yapıyor

Bugün, kurumsal blok zinciri ve kripto çözümlerinde lider olan Ripple, Berlin merkezli lüks mal perakendecilerinin kriptoyu Ripple'ın likidite merkezi (Liquidity Hub) aracılığıyla mağazada ve çevrimiçi olarak bir ödeme şekli olarak kabul etmelerine yardımcı olmak için Lunu ile bir ortaklık duyurdu.

Lunu, İngiltere ve Avrupa’daki üst düzey ve lüks perakendecilerin, Lunu’nun POS’u ve çevrimiçi widget’ı aracılığıyla mağaza içi kripto ödemelerini kabul etmesine olanak tanır. Lunu şu anda Farfetch, Off-White, Browns ve Steven Stone gibi müşterilerle çalışıyor. Likidite Merkezi, Lunu müşterilerinin itibari para ile kripto varlıklarının değişimini rekabetçi fiyatlarla tek bir yerde optimize ederek kripto ödemelerinin kabulünü hızlandırmalarını sağlayacak.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Ripple, dijital varlıkları optimize edilmiş fiyatlarla elde etmek için anahtar teslim entegrasyon ve akıllı sipariş yönlendirme sunarak kripto para birimlerinin uzun vadeli benimsenmesini desteklemek için Liquidity Hub’ı başlattı. Liquidity Hub müşterileri, piyasa yapıcılar, borsalar ve OTC masaları dahil olmak üzere çeşitli küresel mekanlardan kripto varlıklarına sorunsuz bir şekilde erişebilir.

“Lüks perakendecilerin en son trendleri takip etmesi hayati önem taşıyor ve ödemeler söz konusu olduğunda, en büyük yenilikler gelişen kripto sahnesinden geliyor. Lunu ile bu perakendeciler, sürekli büyüyen yeni, daha genç, daha zengin bir kitleye erişim kazanıyor. Ripple ile ortaklığımız, ödeme seçeneklerinin çeşitliliğini genişleterek ve perakendeci markalarını daha yenilikçi ve ilerici olarak sunarak perakendeci müşteri hizmetleri tekliflerini önemli ölçüde etkileme potansiyeline sahip” dedi.

“Kripto likidite, ödemelerden kredilere ve kredilere kadar tüm Ripple çözümlerinin temelini oluşturan ortak konu. Amacımız, müşterilerimizin ve müşterilerinin yararına bir dizi kurumsal kripto ürünü oluşturmaktır. Ripple Avrupa Genel Müdürü Sandy Yang, Lunu’nun lüks perakende müşterilerinin kripto ödemelerini satış noktasında kabul etmelerini sağlayacak Liquidity Hub için bu harika yeni kullanım senaryosu için bu kadar heyecan duymamızın nedeni bu.

Avrupa’da Ripple ürünlerine olan talep son derece yüksek olmaya devam ediyor. Yakın tarihli bir Ripple Yeni Değer araştırması, Avrupa finans kurumlarındaki katılımcıların %70’inin blok zincirinin önümüzdeki beş yıl içinde işleri üzerinde büyük veya önemli bir etkiye sahip olmasını beklediğini ve katılımcıların %59’unun ödemeler için blok zinciri kullanmaya ilgi duyduğunu gösterdi.

Ripple, kurumsal blok zinciri ve kripto çözümlerinde pazar lideridir ve müşteriler ürünlerini kullanarak büyümeye ve ölçeklendirmeye devam ettikçe dünya çapında benzeri görülmemiş bir büyüme görmeye devam ediyor. Ripple, 2021’de bugüne kadarki en başarılı yılını yaşadı ve RippleNet’teki işlemler iki katından fazla arttı. RippleNet’in yıllık ödeme hacmi şu anda 15 milyar dolar.

RippleNet, dünyanın dört bir yanındaki Ripple ortaklarının üretkenliği artırmasına ve işlerini ölçeklendirmesine yardımcı olmak için blok zinciri teknolojisini kullanır. Üstün bir son müşteri deneyimi, basitleştirilmiş ağ ortaklıkları, likidite yönetimi çözümleri, kredi limitleri ve son teknoloji gerçek zamanlı ödeme altyapısı sağlar.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu