Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriRipple (XRP) Haberleri

Ripple teknolojisi Kanada’nın önde gelen bankası tarafından kullanılacak

Ripple teknolojisi Kanada'nın önde gelen bankası tarafından kullanılacak

CryptoLaw kurucusu John Deaton, Ripple’ın blockchain teknolojisinin şu anda Kanada’nın önde gelen bankası CIBC tarafından sınır ötesi ödemeler için kullanıldığı haberini paylaştı. Avustralya’nın en büyük dört bankasından biri olan Ripple ortağı NAB, web sitesinde, Ripple’ın blockchain ağ teknolojisini kullanarak Kanada’nın CIBC’si ile ortaklık yaptığını söyledi. CIBC, merkezi Kanada’da bulunan, 11 milyon özel bankacılık ve ticari müşteriye hizmet veren lider bir küresel finans kuruluşudur.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

“CIBC ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz ve bankalarımız arasındaki uluslararası ödeme transferlerini konsept kanıtı olarak tamamlamak için Ripple’ın blok zinciri teknolojisini kullanmak için onlarla zaten ortaklık kurduk.”

“CIBC ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz ve bir konsept kanıtı olarak bankalarımız arasında uluslararası ödeme transferleri yapmak için Ripple’ın blok zinciri teknolojisini kullanma konusunda onlarla zaten işbirliği yaptık. Teknolojinin yalnızca gerçek zamanlı olarak uluslararası ödemeler sunabileceğine değil, aynı zamanda ödeme sistemlerimizin güvenliğini ve verimliliğini artıracağına inanıyoruz…”

Ripple ürünü ‘küresel kapsama’ ulaşmaya yakın

Ripple amiral gemisi ürünü On-Demand Liquidity’nin (ODL) “küresel kapsama” elde etmeye yakın olduğunu bildiriyor. Rapor, eskiden xRapid olarak bilinen hizmetin şu anda 22 hedef pazarda faaliyet gösterdiğini belirtiyor.

RippleNet ağı 2021’i 10 milyar doların üzerinde ödemeyle sonlandırdı. Kasım ayında Ripple, işletmelerin birden fazla pazar yerine sorunsuz bir şekilde erişmesini sağlayacak bir likidite merkezi başlatma planını duyurdu. Ripple’ın Ocak ayında C Serisi fonlama turunda hisse geri alımını takiben yaklaşık 15 milyar dolar değerinde olduğu bildiriliyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Matt Hogan: Biden’ın kararı Bitcoin değerinde artışa yol açacak

Yakın tarihli bir Ripple yayınına göre, daha fazla kurumsal blok zinciri uygulaması, kripto para birimlerini ve diğer dijital varlıkları operasyonel ve işlemsel amaçlar için entegre ediyor ve kripto para birimlerinin ana akım benimsemeye yaklaştığını vurguluyor. Bu değişimi tam olarak gerçekleştirmek için, hem finansal kurumların hem de işletmelerin, öncelikle kripto para birimlerinin kullanışlılığını daha iyi anlayarak bu teknolojiden tam olarak yararlanmaları gerekecek.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu