Editörün SeçtikleriHaberlerKripto Para HaberleriRipple (XRP) Haberleri

Ripple, Mücadeleye devam ediyor. SEC Çalışanlarının XRP Varlıklarını Ortaya Çıkarmaya çalışıyor.

Menkul kıymetler ve borsa komisyonu (SEC) ile devam eden bir yasal mücadelenin ortasında, Ripple sanıkları, kayıt dışı bir menkul kıymet olduğunu iddia ettikleri bir belirteç olan SEC çalışanlarının XRP varlıklarını ortaya çıkarmak için bir hareketle karşılık verdiler.

ilgili içerik : Ripple, bu hafta SEC ile savaşında zafer kazandı

Ripple’ın Son Atağı

27 Ağustos’ta avukat James Filan, Ripple’ın SEC’den kendi çalışanlarının XRP varlıklarıyla ilgili belgeler üretmesini talep eden yeni hareketini açıkladı.

Ripple’ın Yaz boyunca SEC ile yaptığı dört toplantıya istinaden ve hiç ilerleme olmamasının altında bir bit yeniği arıyor.

Ripple, önergesinde, SEC’in 16 Ocak 2018’e kadar çalışanlarının kripto ticaretini kısıtlayan herhangi bir kuralı kabul etmediğini veya dayatmadığını gösteriyor. Şirkete göre bu, komisyonun dijital varlıklarla ilgili önceki görüşleri ile uyumlu olacak. Yine de bu, SEC çalışanlarına XRP toplamak için büyük bir zaman aralığı bıraktı.

ilgili içerik : İşte Ripple’ın XRP’yi boşaltan eski yöneticisi hakkında bilmeniz gerekenler

“2013’ten en az 19 Ocak 2018’e kadar her zaman SEC çalışanları, SEC tarafından herhangi bir kısıtlama olmaksızın XRP satın almak, satmak ve elinde tutmakta özgürdü.”

Ripple ve mahkeme hiç vakit kaybetmiyor: emir, SEC’e hareketlerine yanıt vermesi için 3 Eylül’e kadar süre veriyor.

Ripple’ın Devam Eden Hukuk Savaşı

Son haberler, Ripple ile SEC arasında devam eden ve Ripple’ın son zamanlarda kazandığı yasal savaşın bir sonraki adımıdır. Mayıs ayında bir ABD mahkemesi , SEC’in Ripple’ın tokenlerinin satışıyla ilgili iç iletişimlerine erişme girişimini reddetti ve komisyonun onları yıkmak için kullanmak istediği yolu engelledi.

ilgili içerik : Ripple, Ethereum’u Yöneten SEC Yetkilisini Görevden Alabilir

Ayrıca, Ripple’ın hukuk ekibinin iddialarına göre, şirketin Binance borsasında yapılan XRP satışları hakkındaki bilgilere erişim için bir hareket kısa süre önce onaylandı. Bu, yalnızca yerel teklifler ve satışlar için geçerli olan menkul kıymetler yasasını kullanarak SEC’in Ripple’a karşı davasını incitir.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için Sitemizi Takipte Kalınız.

En Güncel Ripple Haberleri , XRP SEC Davası Hakkındaki Son gelişmeler Sadece Burada.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu