HaberlerRipple (XRP) Haberleri

Ripple, Metaverse için FLUF World ile ortak oldu

Ripple, Metaverse'i uygulamak için FLUF World ile ortak oldu, XRP Metaverse dünyasına ilk adımlarını FLUF ile atıyor.

Bankacılık sistemleri Ripple (XRP) için blok zinciri çözümleri geliştiricisinin temsilcileri, takas edilemeyen belirteçler (NFT) FLUF World ekosistemi ile bir ortaklık anlaşmasının sonuçlandığını duyurdu. İşbirliği çerçevesinde ortak bir proje, merkezi olmayan blok zinciri ağı Root Network’ün temeli üzerine Open Metaverse’in (OM) lansmanı olacak.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Kök metasistemi, FLUF yaratıcıları ekibi tarafından geliştirilen küresel Metaverse projesinin uygulanması için teknolojik bir tuval haline gelecek. OM ekibine göre, XRP kayıt defterine ve XRP Defter blok zincirine dayalı karmaşık bir proje yapısı oluşturma kararı, ağın yüksek performansından kaynaklanıyordu. Uzmanlara göre, NFT gibi Web3 araçları oluşturulurken bu husus özellikle önemlidir.

Resmi veriler, platformun ana avantajlarının sorunsuzluk ve çok işlevli olacağına göre gelecekteki Metaverse’in ayrıntılarını ortaya koydu. Bir meta dünya yaratmanın ana ilkeleri, tek bir sanal alan temasına dokunacak sürükleyici bir deneyim elde etmek ve sanal varlıklar üzerinde tam kullanıcı kontrolü sağlamaktır.

FLUF World temsilcilerine göre, geleceğin Metaverse ağının bütünlüğü, potansiyel Web3 geliştiricilerine, karmaşık teknolojik hazırlık yoluyla oluşturmaya ve uygulamaya gerek kalmadan akıllı sözleşmelerin işlevselliğine erişim sağlar. Önemli bir yönü de Açık Metaverse’nin bir sanal makine (EVM) aracılığıyla Ethereum kök ağıyla çalışabilmesidir.

Daha önce, Coinfili.com editörleri, kripto organizasyonu zCloak Network’ün, tohum aşamasındaki yatırımların başarılı bir şekilde toplanması hakkında 5,8 milyon dolar tutarında bir mesaj yayınladığını bildirmişti.Coinbase Ventures, koleksiyonun ana katılımcısıydı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu