HaberlerRipple (XRP) Haberleri

Ripple ilk ofisini Kanada’da açtı

Çarşamba günü yayınlanan bir gönderiye göre, blockchain şirketi Ripple Kanada'daki ilk ofisini açtı.

Yeni Toronto ofisi, şirketin “ana mühendislik merkezi” olarak hizmet verecek. Garlinghouse, ülkenin en kalabalık şehrinde çok sayıda yetenek olduğunu söylüyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Ripple, uzun vadede “yüzlerce” blockchain yazılım geliştiricisini işe almayı hedefleyerek Toronto’da işe almaya başlayacak.

Garlinghouse, şirketin, işgücünü büyük ölçüde azaltan Coinbase gibi diğer büyük kripto şirketlerinin aksine, çalışanları işe almaya devam edeceğini söyledi. Ripple, şirketin devam eden krizi atlatmasını sağlayacak “önemli” bir nakit dengesine sahip.

Garlinghouse yaptığı açıklamada, birçok yetenekli mühendisin kripto para birimi alanına girmek için geleneksel finanstan ayrıldığını söylüyor.

Toronto Belediye Başkanı John Tory, Ripple’ın şehir için “mükemmel bir uyum” olduğunu ve şirketin “yenilikçi teknolojisini” övdüğünü söyledi.

2021’de Ripple, Miami ve Dubai’de de ofisler açtı. Kanada’daki ilk ofisini açmadan önce Ripple, Üniversite Blok Zinciri Araştırma Girişimi (UBRI) programı aracılığıyla birkaç Kanada üniversitesi ile ortaklık kurmuştu.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu