Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriRipple (XRP) Haberleri

Ripple, ekosistemi geliştirmek için geliştiricilere 1 milyar XRP verecek

Ripple ekosistemi geliştirmek için çalışıyor...

Ripple Labs, XRP Ledger ekosisteminde ürünler geliştirmek için 1 milyar XRP (~ 787 milyon $) hibe sağlıyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Ripple Labs, XRP Ledger dağıtılmış defterine dayalı proje geliştiricilerine 1 milyar XRP (~ 787 milyon $) hibe verecek. Bu konuda şirket temsilcilerine atıfta bulunarak Bilgi yazar.

Ripple Labs, jetonları hemen dağıtmayacaklarını garanti eder. Bunun yerine şirket, miktarı önümüzdeki 10-20 yıl içinde harcamayı planlıyor. Ancak, Ripple Labs bu kadar büyük bir miktarı dağıtan ilk şirket değil. 2019’da, Xpring adlı bir Ripple Labs bölümü, XRP kullanacak geliştiriciler, şirketler ve kar amacı gütmeyen kuruluşlardan oluşan bir ekosistem oluşturmak için web para kazanma platformu Coil’e 1 milyar XRP bağışladı.

Dikkatinizi Çekebilir: Arama motoru Yahoo! Tayvan’da bir NFT mağazası açacak

Kasım 2021’in başında BeInCrypto editörleri, XRP tokeninin Ethereum’a taşınacağını yazdı. Ripple CTO’su David Schwartz’ın tweetlediği gibi, sarılmış xrp (WXRP) sahipleri tüm Ethereum ekosistemine erişebilecek.

Servis sağlayıcı Wrapped olacak ve tokenler Asya firması Hex Trust tarafından tutulacak. Her WXRP, 1:1 oranında XRP tarafından desteklenecektir. Ripple girişimi hakkında daha fazla ayrıntı Kasım ayında sunulacak. Hex Trust’ın satış müdürü Calvin Shen’e göre, WXRP “daha geniş bir merkezi olmayan uygulama yelpazesi” ile işlemleri mümkün kılacak.

  • Eylül 2021’de Ripple Labs, XRP Ledger altında değiştirilemez tokenlerin (NFT’ler) oluşturulmasını teşvik edecek 250 milyon dolarlık bir fon açıkladı. Şirket, birçok NFT yaratıcısının, teknik sorunlar veya yaratımlarının popüler olmayacağı korkusu nedeniyle bu tür jetonlarla çalışmakta hala tereddüt ettiğinden emin.
  • Şirket, Temmuz ayında 13 milyon dolar toplayan NFT pazar yerleri mintNFT ve Mintable ile ortak olacak. XRPL blok zincirini entegre etmeye hazırlar. Küresel yaratıcı ajans VSA Partners, yaratıcılarının ve marka müşterilerinin NFT’ler oluşturmasına ve satmasına yardımcı olmak için girişime katıldı.
Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu