Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriRipple (XRP) Haberleri

Ripple, 100 Milyon XRP Tahsis Ettikten Sonra Son 2 Haftada 33,8 Milyonunu Huobi’ye Aktardı.

XRP işlemleriyle çalışan analitik platformu Bithomp tarafından sağlanan veriler, son on sekiz gün içinde, Ripple dağıtılmış defter teknolojisi sağlayıcısı 33.805.080 XRP’yi büyük dijital borsa Huobi’ye kaydırdı.

ilgili içerik : SushiSwap 4 Yeni Kripto Ürününü Tanıttı

Ripple’ın 100 milyon XRP’sinin üçte biri Huobi’ye kaydırıldı

Bu kripto miktarı 38.790.225 dolara eşittir. Haftalık işlemlerin boyutu, Ripple’ın düzenli transferlerde Huobi’ye gönderilmek üzere 100 milyon XRP yığını tahsis ettiği 29 Eylül’den bu yana değişiyor. 1.542.780 XRP olarak başladı, 2.309.580 olarak devam etti. Şimdiye kadar, Ripple 1.911.150 XRP Huobi’ye taşındı.

bithomp-xrp
bithomp-xrp

Borsa kısa süre önce anakara Çin’den çekildiğini duyurdu ve 31 Aralık’a kadar CNY’ye karşı kripto ticaretini durdurmayı planlıyor.

ilgili içerik : Meme Coinler’e Büyük İlgi Artarak Devam ediyor

XRP, İngiltere perakende yatırımcıları için bir numaralı tercih haline geldi

Altıncı en büyük kripto para birimi XRP, CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre yüzde 2,54’lük hafif bir artış göstererek 1,15 dolardan el değiştiriyor.

Önde gelen bir ticaret platformu eToro tarafından yakın tarihli bir rapor , Birleşik Krallık’taki perakende kripto yatırımcılarının çoğunluğunun artık en büyük varlıkları olarak XRP’yi tercih ettiğini belirtti . Cardano’nun ADA’sı ikinci favori.

ilgili içerik : Fireblocks, Jay Clayton’ı Danışma Kuruluna Ekledi

Ripple Labs, yakın zamanda Birleşik Krallık yetkililerinin geliştirdikleri CBDC’yi (dijital sterlin) çalışmasına yardımcı olmak için Digital Pound Foundation’a katıldı.

Daha Fazla XRP Haberleri için tıklayın.

Daha Fazla Kripto para haberleri için tıklayın.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu