Altcoin HaberleriDeFi HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

Rigel Protocol, DeFi için NFT koleksiyonları geliştirecek

Rigel Protocol, DeFi için NFT koleksiyonları geliştirecek

31 Mart’ta Rigel Protokolü, Poligon ve Binance Akıllı Zincir blok zincirlerindeki merkezi olmayan ekosisteminin bir parçası olan çeşitli DeFi’ler için NFT koleksiyonları yayınlayacak.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Firma, üç hizmet için karşılıksız tokenler oluşturacak:

  1. SmartSwap (kripto para birimi değişimi);
  2. GiftDApp (hediye ve ödül gönderme platformu);
  3. Launchpad (yenilikçi blok zinciri projelerinin geliştirilmesi için bir platform).

NFT’ler, Rigel Protocol NFT Marketplace’te 75$ ile 7.500$ arasında değişen fiyatlarla satılacak.

Rigel Protocol, NFT Bored Ape Yacht Club, Mutant Ape Yacht Club ve diğer popüler koleksiyonlardan madeni paraların sahiplerinin katılabileceği bir jeton uçağı düzenleyecek. Belirtilen NFT’lere sahip olmayan kişiler, ödül için rekabet edebilmek için promosyonun çeşitli koşullarını yerine getirmelidir.

Dikkatinizi Çekebilir: Bitcoin 69.000 Dolarlık Seviyesine Tekrar Dönebilir!

Rigel Protokolü tarafından oluşturulan NFT sahipleri bir likidite havuzuna erişebilecek ve bir ödül karşılığında jetonlarını stake edebilecekler. Ek olarak, coin sahipleri, gelecek NFT satışlarından elde edilen kârın bir kısmını, sabit madeni paralar veya değiştirilemez tokenler şeklinde alacaklar.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu