Bitcoin HaberleriEthereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para Haberleri

Ray Dalio, Kriptonun Yasa Dışı Olabileceğine İnanıyor… Ama Yine De Bitcoin Ve Ethereum’u Elinde Tutuyor

Ray Dalio, Kriptonun Yasa Dışı Olabileceğine İnanıyor... Ama Yine De Bitcoin Ve Ethereum'u Elinde Tutuyor

Yatırımcı ve New York Times’ın en çok satan yazarı Ray Dalio geçtiğimiz günlerde The David Rubenstein Show’da Çin’in yükselişi, meditasyonun önemi ve kriptoya yatırım hakkında konuştu . Gösteri, finansör ve hayırsever David Rubenstein’ın buluşudur ve Amerikalı liderler ve girişimcilerle yapılan bir dizi röportajdır.

Dikkatinizi Çekebilir: Bitcoin Üzerinde Hareket Edin – Rus Milyarderin Düşüncesi, İşte En Dikkat Çekici Haber

Dalio daha önce hem bitcoin hem de ethereum satın aldığını kabul etmişti ve o sırada her iki kripto para birimine de sahip olmadığını, ancak kripto para birimini iyi çeşitlendirilmiş bir portföyün parçası olarak tutmanın önemli olduğuna inandığını belirtmişti.

“Nakit paranın değerinin reel olarak değer kaybettiği bir ortamda alternatif bir para olarak görüyorum. Ve bence, son 10-11 yılda bu programlamanın hala ayakta kalması çok etkileyici. Saldırıya uğramadı vb. Ve bir benimseme oranı var. ”

Dalio’nun en son yorumları, portföyünün hala kripto para biriminde “küçük bir yüzdesine” sahip olduğunu doğruluyor, ancak kriptoda algıladığı bazı sorunlarla ilgili endişelerini paylaştı ve şunları kaydetti:

“Çeşitlendirmek istedim ama bu çok hassas bir olay çünkü üzerinde kimin çalıştığını takip edebiliyorlar. Takip edilebilir. Muhtemelen farklı hükümetler tarafından yasaklanacak”

Dalio’ya göre, dijital varlıklar çok fazla dikkat çekiyor ve Rubenstein tarafından kriptonun dünya düzenini nasıl etkileyeceğini öngördüğü sorulduğunda, şunları ekledi:

“Parayı bir değişim aracı olarak sorgulayacağız, ama aynı zamanda servet deposudur ve değer olarak zenginliğin doğru depolarının neler olduğunu sorgulayacağız. Ve dünyanın her yerinde […] bunun dijital versiyonunun birçok biçimde gerçekleştiğini göreceksiniz ve bu rekabetin diğer biçimlerini göreceksiniz”

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu