Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Ray Dalio, Bitcoin Başarılı Olursa, Düzenleyiciler ve Hükümetler Onu Öldürmeye çalışacak !

Ray Dalio, birincil kripto para biriminin ana akım benimsenmesi devam ederse ve varlık başarılı olursa, düzenleyiciler ve hükümetlerin ilerlemesini öldüreceğini söyledi. Aynı zamanda, Çin ve Hindistan gibi çoğu büyük ülkenin bunu yapmaya çalıştığına inanıyor.

ilgili içerik : NFT Projeleri Aldıkları Ethereum’lar ile Ne Yapar?

  • 15 Eylül’de CNBC’ye konuşan Bridgewater’ın kurucusu, portföyünün belirli bir miktarını bitcoin’e tahsis ettiğini bir kez daha itiraf etti.
  • 72 yaşındaki milyarder, BTC satın almasına rağmen, düzenleyiciler ve hükümetler nedeniyle gelecekteki başarısından hala şüphe duyuyor. Bitcoin’in potansiyeli hakkında konuşurken, “Bence günün sonunda eğer gerçekten başarılı olursa, onu öldürecekler ve onu öldürmeye çalışacaklar” dedi.
  • Bu tür yetkililerin “onu öldürmenin yolları olduğu” için eninde sonunda galip geleceğini de sözlerine ekledi.
  • Dalio ayrıca El Salvador’un bitcoin’i yasal bir ihale olarak benimseme konusuna da değindi. Ancak bu tarihi an onun gözünde BTC’nin durumunu doğrulamak için yeterli değil.

ilgil içerik : Proof of Work (İş Kanıtı) Proof Of Stake (Hisse Kanıtı) Nedir ?

  • Çin ve Hindistan gibi çok daha büyük nüfusa, büyüklüğe ve GSYİH’ya sahip diğer ülkeler ondan kurtulmaya çalışıyor’ken, bunun tam tersi. Daha önce bildirildiği gibi, Çin kripto para birimi endüstrisi üzerindeki yasağını sürekli olarak belirlerken, Hindistan yaklaşımında oldukça kararsız kaldı.
  • Aynı zamanda ABD, bitcoin etrafında düzenlemelerin nasıl uygulanacağını ve tüm alan üzerindeki kontrolünü nasıl artıracağını düşünüyor. Sonuç olarak Dalio, düzenlemelerin yalnızca manzaraya zarar vereceğine inanıyor.
  • Yatırımcıların kendilerine cevaplaması gereken en önemli sorunun, ekonomik belirsizlik zamanlarında portföyleri için yeterli çeşitliliğe sahip olup olmadıkları olduğu sonucuna varmıştır. İster tarihsel olarak kanıtlanmış altın ister bitcoin gibi daha spekülatif olabilecek başka bir varlık olsun, sabit parada koruma aramaları gerekiyor.

Daha Fazla Bitcoin haberleri için tıklayın.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu