Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriNFT HaberleriPolygon (MATIC)

Rarible, NFT’yi Polygon platformuna entegre ediyor

Rarible NFT pazarı, Polygon ikinci katman ağında yayınlanan varlıklar için destek ekledi.

Entegrasyon, protokol tarafından kullanılan platform sayısını Ethereum, Tezos ve Flow ile birlikte dörde getirdi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Rarible, ortaklığın bir parçası olarak Polygon Studios’un NFT ve oyun bölümünün teknik ve pazarlama desteği sağlayacağını söyledi.

Rarible CEO’su Aleksey Falin, “Protokol NFT geliştiricileri için bir platforma dönüşmeye devam ettikçe, Polygon Studios’un yardımı son derece yardımcı olacak” dedi.

Pazar yeri ekibi ayrıca kendi çok zincirli cüzdanlarının piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Çözüm, kullanıcıların farklı ağları kullanmasına izin verecektir.

Dikkatinizi Çekebilir: Başlangıç, içecekleri otomatik olarak teslim etmek için Bitcoin kullanıyor

Falin, “Birden fazla blok zincirini kapsayan tahsil edilebilir jetonları tutan cüzdanlara girip çıkmanın ne kadar elverişsiz olduğunu ilk elden biliyoruz” dedi.

Platform, DappRadar tarafından son 30 günde 1,64 milyon dolarlık işlem hacmiyle 17. sırada yer alıyor. Lider OpenSea’nin 2,64 milyar doları var.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu