Bitcoin HaberleriEthereum Haberleri (ETH)Kripto Para Haberleri

Rapçi dünkü The B Word yayın panelinden o kadar etkilendi ki sonunda kriptoya atladı

Jack Dorsey, Elon Musk ve Cathie Wood‘un yer aldığı dünkü The B Word paneline kendisini yatırım yapmaya ikna ettiği için teşekkür ediyor.


Rapçi Busta Rhymes, piyasa değerine göre lider kripto para birimi olan Bitcoin’e desteğini veren en son ünlü ve ilham için Twitter ve Square CEO’su Jack Dorsey ile Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’ın yer aldığı bir sohbete güveniyor.

Busta Rhymes (diğer adıyla Trevor Smith Jr.) bu sabah Twitter’da “resmi olarak Bitcoin’i elinde tuttuğunu” söyledi ve kararını Dorsey, Musk ve ARK Invest’in kurucu ortağı, CEO’su ve CEO’su olan “Bitcoin konferansını canlı izledikten sonra” verdiğini söyledi. CIO Cathie Wood. Bahsettiği konferans , dün Square, ARK ve risk sermayesi şirketi Paradigm tarafından düzenlenen bir akış etkinliği olan The B Word.

Busta, Bitcoin hakkında “Satıldım” diye yazdı. Takip eden bir tweet’te şunları ekledi : “Filtrelenmemiş bir kaynak aracılığıyla bir araya gelen parlak zihinleriniz olduğunda. Bunu sevdim. Doğrudan benimle konuşuyor. Hepsi onu kullanıyor ve daha da önemlisi elinde tutuyor.”

14 Temmuz’da Busta rhymes ilk olarak kripto para birimi hakkında tweet attı ve takipçilere “Burada kripto kullanan var mı? Nasıl hissediyorsunuz?” Hafta boyunca bunun hakkında tweet atmaya devam etti, hatta boksör Mike Tyson ile kendi kripto keşifleri hakkında konuşmaya devam etti . Her ikisi de önde gelen Bitcoin destekçileri olan Dorsey ve MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, diğer kripto kişilikleri gibi o sırada ona yanıt verdi.

Bugün Busta Rhymes, Bitcoin’e atladığını doğruladı. Ve Dorsey’in kendisi bir Bitcoin maksimalist olsa bile orada durmayabilir. Busta , piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum’a atıfta bulunarak “Bir sonraki ETH’ye bakmak ” ifadesini ekledi.

Dorsey, Musk ve Wood arasındaki panel tartışması, Bitcoin’e yatırım yapmak veya Bitcoin çevresinde gelişmek isteyen kurumlar için tasarlanmış bir akış konferansı ve eğitim kaynağı olan The B Word’ün en büyük çekilişiydi. Verilen Bitcoin için Dorsey artan bağlılığı Mayıs ayında Tesla’nın kararı sonrasında sikke için destek ve Musk ‘son yalpalama Bitcoin transacting durdurmak , bazı konuşma bir geri ve ileri tartışma dönüşeceğini merak etti.

Bitcoin’in “dünya barışını” teşvik etme potansiyelinden bahsetti ve Wood, kripto para biriminin iş ve yatırım çekiciliğini vurguladı. Musk, Tesla’nın bu yılın başlarında kripto para birimine 1,5 milyar dolar yatırım yaptıktan sonra Bitcoin desteğini neden duraklattığı konusunda daha fazla ayrıntı verdi ve firmanın yenilenebilir enerjiye geçişin ardından Bitcoin’i “büyük olasılıkla” işlemeye devam edeceğini öne sürdü.

Musk ayrıca ilk kez SpaceX’in Bitcoin’i elinde tuttuğunu ve Tesla ve Musk’ın kendi kişisel madeni para varlıklarına katıldığını açıkladı . O da bizzat Ethereum ve tutan dogecoin onun geçmişi verilen hiç -the ikincisi sürpriz, dogecoin memlere paylaşımı , dogecoin geliştiricileri ile çalışan ve kendisini çağıran “Dogefather.”

SORUMLULUK REDDİ
YAZAR TARAFINDAN İFADE EDİLEN GÖRÜŞLER VE GÖRÜŞLER YALNIZCA BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR VE FİNANSAL, YATIRIM VEYA DİĞER TAVSİYE NİTELİĞİNDE DEĞİLDİR.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu