Airdroplar(Ön Satışlar)

QREDO Nedir – Qredo Coin Nedir ? CoinList Ön Satışı Rehberi

QREDO Nedir - Qredo Coin Nedir ? CoinList Ön Satışı Rehberi

Qredo Nedir, dijital varlık sahipliğini ve blok zinciri bağlantısını yeniden tasarlıyor. Blok zinciri ekonomisine likidite ve sermaye verimliliği getirmek için radikal yeni bir yaklaşım olan Qredo, ilk merkezi olmayan güvenilir çok partili hesaplama (MPC) saklama ağına öncülük etti. Bu gelişme, Qredo’nun merkezi olmayan gözetim, yerel zincirler arası takaslar ve platformlar arası likidite erişimi sunmasını sağlar.

Qredo, siber güvenlik ve blok zincirinin en ileri noktasında çalışır. Qredo, kriptografi ve dağıtılmış defter teknolojisindeki en son yenilikleri kullanarak, dijital varlıkların güvenliğini sağlamak ve ticareti yapmak için güçlü bir küresel ağ sunar.

Qredo’nun misyonu, öncüler ve vizyonerler için merkezi olmayan bir altyapı oluşturarak herkes için açık bir ağ çalışması yapmaktır.

qredo-coin
qredo-coin

Deneyimli kriptograflar, siber güvenlik liderleri, blok zinciri teknoloji uzmanları, yüksek performanslı uygulama üreticileri ve sermaye piyasası girişimcileri tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Qredo Coin Yatırımcıları ve ORTAKLIKLARI :

qredo-coin-yatirimcilari
qredo-coin-yatirimcilari

QREDO CoinList Ön Satış Seçenekleri Aşağıdaki Gibi Listelenmiştir.

SEÇENEK 1

SEÇENEK 2

SATIŞ TARİHLERİ 8 TEMMUZ 2021
17:00 UTC
8 TEMMUZ 2021
23:00 UTC
KİLİTLİ KALACAĞI SÜRE 2 AY 6 AY
SERBEST BIRAKMAK* 0 HAFTALIK 12 AY
SATIN ALMA LİMİTLERİ MIN: 100$
MAKS: 500$
MIN: 100$ 
MAKS: 1000$
TOPLAM ARZ 1 MİLYAR TOKEN
TOPLAM ARZIN %’si %3 %1
TOKEN SAYISI 30 MİLYON 10 MİLYON
TOKEN BAŞINA FİYAT 0,50 dolar 0,225 ABD doları

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu