Altcoin HaberleriBinance HaberleriEthereum (ETH)Ethereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

Prime Numbers, Ethereum ve Binance Akıllı Zincirine Genişliyor

NFT Prime Numbers, Ethereum ve Binance Akıllı Zincirine Genişliyor

Canlı bir kripto para birimi ve NFT ekosistemi olan Prime Numbers, erişimini genişletmek ve kullanıcılarına daha fazla değer getirmek için ekosistemine daha fazla blok zinciri ağı ekledi. Bu iki yeni ağ, Ethereum ve Binance Smart Chain’dir. Bu yeni gelişmenin, projeyi daha fazla kullanıcı çekme ve sahiplerine daha ilginç ödüller sunma arzusuna doğru itmesi bekleniyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Büyük kilometre taşı

Prime Numbers, ilk olarak ilk Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO), Fungible Olmayan Token (NFT) ve oyun projesi olmak için XDC ağında başlatıldı.

Ancak elde edilen büyük başarıya rağmen proje, varlığını iki lider blok zinciri ağına, Ethereum ağlarına ve Binance Akıllı Zincirine genişletmeye karar verdi.

Ethereum, tartışmasız dünyadaki en kapsamlı ve yaygın olarak kullanılan blok zinciri ağıdır. Asal Sayılar ekosistemine eklemek, projeye daha fazla yatırımcı çekmelerine yardımcı olacaktır.

Öte yandan Binance Smart Chain, benimseme ve kullanım açısından Ethereum ağının çok gerisinde değil. Ancak kullanım kolaylığı, işlem hızı ve düşük işlem ücretleri, bu projeyi daha düşük kullanıcılara doğru taşımada önemli bir avantaj sağlayacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir: Ethereum Stake Rekor Kırdı

Prime Numbers (Asal sayı) ödül yapısı

Asal Sayılar ekosisteminin yerel simgesi PRNT’dir. PRNT jetonlarının, stake etme, DAO yönetimi, Prime Numbers oyun platformunda varlık satın alma ve ekosisteme altyapı eklendikçe gelişmeye devam eden diğer birçok yardımcı program dahil olmak üzere birden fazla kullanım durumu vardır.

Asal Sayılar, herkes için bir kazan-kazan sağlayan bir ödül yapısına sahiptir. NFT’nin ilk gelirinin %30’u öğrenci burs fonuna, %30’u projenin gelişimini desteklemek için, %35’i tüm PRNT sahiplerine ödül olarak ve kalan %5’i ekibe yönlendirilecektir.

Ek olarak, NFT Telif Hakkı Standardını kullanarak, NFT sahipleri tüm yeniden satış telif ücretlerinin %50’sini alacaktır, bu da tüm NFT sahiplerinin %5 telif hakkı indiriminden her NFT’nin satış fiyatının %2,5’ini alacağı anlamına gelir. Her bir sahibinin payı, NFT’nin hem seviyesine hem de nadirliğine bağlı olan set çarpanına bağlıdır. Kalan %2,5 daha sonra Asal Sayılar DAO’ya gider ve bunun %1’i otomatik olarak Öğrenci Burs Fonuna gönderilir.

PRNT sahipleri, ödüllerini artırmak için NFT’lerini de yükseltebilirler. Ayrıca, ön satış, özel satış ve ilk turda yer alan herkes, tek seferlik özel NFT’ler aldıkları için olağanüstü kazanç potansiyeline sahiptir.

Prime Numbers (Asal Sayılar) NFT bahis mekanizması

Asal Sayıların ödül sistemi, NFT stake mekanizması ile iç içedir. Sahiplerin, asal sayıları kullanarak çeşitli ödüller alabilmek için PRNT jetonlarını NFT’lerde stake etmeleri bekleniyor. Bununla birlikte, belirteçler herhangi bir zamanda NFT’yi “hackleyerek” NFT’den çekilebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu