Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Popüler Analist Bitcoin (BTC) Boğa Döngüsünü Açıklıyor

Popüler kripto para analisti Benjamin Cowen, zincir üstü bir metriğe göre Bitcoin'in boğa döngüsünün devam edeceğini öne sürüyor.

Popüler kripto para analisti Benjamin Cowen, zincirleme bir metriğe göre Bitcoin’in boğa döngüsünün devam edeceğini öne sürüyor.

Cowen, yeni bir YouTube videosunda BTC’nin Gerçek Piyasa Değeri ile Termokap Oranını inceledi. Gerçekleşen Piyasa Değeri, arz ile çarpılan Bitcoin’in maliyet temelidir ve Thermocap, ABD doları cinsinden günlük Bitcoin madenci gelirinin toplamıdır. Cowen, oranın geçmiş BTC boğa piyasası döngülerinde tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştığını belirtiyor. Analiste göre, mevcut döngüde bu henüz gerçekleşmedi.

“Bu metriğe, Bitcoin’in Gerçek Piyasa Değerinin Thermocap’a bölünmesine bakarsanız, elde ettiğiniz şey budur. İlginç olan şeylerden biri, bu metrikte bu piyasa döngüsünde daha yüksek bir artış görmemiş olmamız, en azından henüz değil. Buna baktığınızda, merak etmeniz gerektiğini biliyorsunuz: Daha fazlası var mı? Açıkçası uzun süredir uzatma döngülerinden bahsediyoruz ama uzatma döngüleri başlasa bile muhtemelen bu yıl veya 2023’ün sonuna kadar olmayacak.”

Dikkatinizi Çekebilir: Ağızları Açık Bırakan Bitcoin Miktarı Coinbase’den Anonim Kripto Cüzdanlarına Kaydırıldı

Cowen, Bitcoin’in mevcut piyasa koşullarında hala “çok, çok kırılgan” olduğunu ve belirli önemli kilometre taşlarını destek olarak tutabilene kadar bu şekilde kalacağını belirtiyor. Bitcoin yazı yazılırken 38.970 dolardan işlem görüyordu.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu