Blockchain HaberleriDeFi HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Poolz Launchpad, Harmony’nin Çarpıcı Hızlı Blok Zinciri (Blockchain) İle Bütünleşmek İçin Projelere 50 Bin Dolarlık Hibeler Sunuyor

Poolz Launchpad, Harmony'nin Çarpıcı Hızlı Blok Zinciri (Blockchain) İle Bütünleşmek İçin Projelere 50 Bin Dolarlık Hibeler Sunuyor

Poolz Finance DeFi fırlatma paneli, Ethereum-scaling Harmony projesiyle ufkunu genişletiyor. Harmony Network’ten, platformunda kuluçkaya yatan ve süper hızlı, açık blok zinciri ile bütünleşmek isteyen yeni başlayanlarla paylaşılacak olan 1 milyon dolarlık dolgun bir hibe aldı.

Poolz Finance, likiditeyi artırmak için fon toplamak için kripto projelerine yardımcı olan, merkezi olmayan, zincirler arası bir İlk Merkezi Olmayan Teklif (IDO) platformudur. Poolz’u kuluçkaya yatırmanın avantajı, ekiplerin pazarlama ve fon toplamanın dikkati dağılmadan ürün ve hizmetlerini geliştirmeye odaklanabilmeleridir. Ayrıca, Poolz’un platformunda doğan projelere toplumun yüksek düzeyde güven duymasından da yararlanırlar.

Dikkatinizi Çekebilir: Bankacılık Sistemine Güvenmeyenler Için Değerli Metaller Ve Kripto, Harika Bir Kombinasyon.

Yatırımcılar için Poolz, değeri artma potansiyeline sahip gelecek vaat eden kripto projelerini ve tokenlerini keşfetmek için popüler bir yerdir.

Harmony’ye gelince , amacı, Bitcoin ve Ethereum gibi blok zincirlerinin karşılaştığı en büyük sorunlardan birini çözmektir – ademi merkeziyetçilik ve güvenlik konusundaki temel değerlerini korurken. Harmony bunu, ağında ayrı doğrulayıcı grupları oluşturduğu ve bunların yeni işlemleri ve blokları aynı anda onaylamalarına olanak tanıdığı ağ parçalama kavramını uygulayarak yapar. Bu benzersiz mimari, Harmony’nin saniyede yaklaşık 2.000 işlem gerçekleştirmesini sağlar; bu, Visa’nın ağına benzer bir hacimdir. Uzun vadede Harmony, son derece hızlı 10 milyon TPS’ye ölçeklenebileceğine inanıyor.

Harmony’nin blok zincirinin inanılmaz hızı, Poolz’un onunla entegre olan projelerin değer tekliflerine katkıda bulunacağını söylediğinde geçerli bir noktaya değindiği anlamına geliyor. Harmony üzerinde çalışan herhangi bir proje, yatırımcılar için kesinlikle daha cazip bir bahis haline gelecek ve finansman potansiyelini artıracaktır. Harmony’nin bir diğer avantajı, DeFi uygulamalarının daha düşük ağ ücretlerinden yararlanabilmesidir.

Poolz’un kurucu ortağı ve Pazarlama Müdürü Liam Cohen, “Son derece ölçeklenebilir, hızlı ve güvenli bir ağ olarak [Harmony] yeni nesil DeFi protokollerini ve dApp’leri barındırmaya benzersiz bir şekilde hazır” dedi.

Poolz, 1 milyon dolarlık hibeyi platformundaki en umut verici 20 proje arasında eşit olarak paylaşmayı planladığını, böylece her birinin oynamak için 50.000 dolar alacağını söyledi. Poolz, fonların bu projeleri Harmony ile çalışacak şekilde uyarlamak için gereken entegrasyon çalışmalarını desteklemeyi amaçladığını açıkladı. Bu projeler daha sonra Poolz Finance’te başarılı IDO’ları başlatmaya daha yakın olacak.

Poolz İcra Kurulu Başkanı Guy Oren, “Projeler, dağıtımlarını Harmony üzerine inşa etmek için bu hibe fonundan yararlanabilecek” dedi. “Son derece düşük ücretli, EVM uyumlu bir platform olarak, projelerimiz için daha fazla kullanıcı çekmek ve büyümek için mükemmel.”

Poolz’da kuluçkaya yatan projeler, Harmony’nin uygunluk yönergelerine uydukları sürece bu formu kullanarak 50.000$ hibe almak için başvurabilirler.

Ayrıca Poolz, önümüzdeki haftalarda açıklanacak projeler arasında daha fazla entegrasyon ile hibelerin Harmony ile olan işbirliğinin sadece başlangıcı olduğuna söz verdi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu