Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriPolygon (MATIC)

Polygon (MATIC) fiyatı bir günde neredeyse %25 arttı

Polygon'un (MATIC) yerel token Ethereum çözümünün oranı 24 saat içinde %24,9 arttı.

CoinGecko Polygon (MATIC) Verileri, Polygon (MATIC) fiyatı bir günde neredeyse %25 arttı, Polygon, Matic, Fiyat
CoinGecko Polygon (MATIC) Verileri

Varlık 0,5 dolar civarında işlem görüyor. Bu, Aralık 2021’in en yüksek seviyesi olan 2.88$’ın yaklaşık %82 altında.

Keskin günlük büyüme, DAO katılımcılarını belirlemek için yeni bir sistem projesinin ekibi tarafından lansman fonunda gerçekleşti – Polygon ID.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Çözüm, kişisel verilerin transferini önleyen sıfır bilgi kanıtı teknolojisini kullanır.

Santiment analistleri, son altı hafta içinde MATIC balinalarının toplam varlıklarının (10.000 ila 10 milyon jeton bakiyesi olan kullanıcılar) %8.7 arttığını belirtti.

Polygon ekibi ayrıca ağın karbon nötrlüğüne ulaştığını bildirdi. KlimaDAO ile işbirliği içinde proje, 400.000 $ değerinde tokenize karbon kredisi satın aldı ve kullandı.

Mayıs ayında, aktifleştirmeye göre en büyük USDT stablecoin ihraççısı Tether’in Polygon ağında bir varlık başlattığını hatırlayın.

Haziran ayında, stablecoin operatörü USD Coin (USDC) Circle, blok zinciri desteği ekledi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu