Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriLitecoin (LTC)Polygon (MATIC)

Polygon anlık oylama sistemi ve Litecoin test lansmanı

Polygon anlık oylama sistemi ve Litecoin blok zincirinde anonimliğin test lansmanı

İkinci katman ağı Polygon’un geliştiricileri, topluluğa Snapshot uygulamasını kullanarak protokol yönetimini merkezden uzaklaştırmak için bir çözüm sundu. Snapshot.org web sitesinde, MATIC jetonlu bir Ethereum cüzdanının herhangi bir sahibi, listeden seçilen bir teklif için oy kullanabilir veya kendi projesini sunabilir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Oylama, cüzdan sahibi tarafından imzalanmış bir mesaj göndererek, bir adres için bir oy ilkesine göre gerçekleşir.

Yeni bir oylama yöntemi üzerinde çevrimdışı bir fikir birliğine varma sürecini tamamen hata ayıklamak, oy sayımını ve anlık görüntülerin analizini tamamen şeffaf hale getirmek için sistem hala test modundadır. Geliştiriciler bu şekilde, yalnızca doğrulayıcıları değil, tüm topluluğu protokol yönetimi sürecine dahil etmeyi umuyorlar.

Polygon anlık oylama sistemi ve Litecoin test lansmanı
Polygon anlık oylama sistemi ve Litecoin test lansmanı

Test ağında yayınlanan Litecoin Core 0.21.2 istemcisi, geliştirici David Burkett’in uzun zamandır beklenen Mimblewimble anonimlik uygulamasını içeriyor. Bu mekanizma, yalnızca Gönderenin ve Alıcının adreslerini gizlemekle kalmaz, aynı zamanda birkaç işlemi tek bir aktarıma katlayarak daha güvenilir olarak kabul edilir.

Sistem zaten Beam ve Crin kripto para birimi blok zincirlerinde uygulandı. Litecoin’in yaratıcıları, kullanıcıların isterlerse anonim işlemler yapmalarına izin vermek için Mimblewimble’ı uygulamaya karar verdi. Transferlerin geri kalanı blok zincirinde kripto para birimi için olağan biçimde görüntülenecektir.

Dikkatinizi Çekebilir: Shiba Inu bir günde 30.000’den fazla sahibini kaybetti. Ne oldu?

Litecoin Core 0.21.2’nin test ağında piyasaya sürülmesiyle bağlantılı olarak David Burkett, en son kod hatalarını belirlemede yardım için topluluğa döndü. Geliştiricilere göre, yeni müşteri birkaç hafta içinde ana blok zincirine girecek.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu