Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriPolkadot (DOT)

Polkadot Fiyatı, 20 Dolara Yükselmeye Hazırlanıyor

Polkadot Fiyatı, TVL Düşüşüne Rağmen 20 Dolara Yükselmeye Hazırlanıyor...

Polkadot’un (DOT) fiyatı bir aydır düşüyor, ancak analistler Ethereum katilinin düşüş trendinden kurtulduğunu belirtiyor. Bu, Polkadot ağında kilitli varlıkların toplam değerindeki düşüşe rağmen.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Son iki hafta içinde Altcoin Polkadot’un fiyatı %8,7 düşerken, DOT’un haftalık dinamikleri %5,3’lük bir artış gösteriyor.

Belki de bu, birkaç para zincirin Polkadot ağına bağlandığı Kira Dönemi 7’nin başlangıcından kaynaklanmaktadır – Composable, Efinity, Nodle, Santrifüj, Interlay ve HydraDX.

Buna ek olarak, Polkadot ağında birkaç metaverse projesi başlatıldı, bu da talebi ve DOT’un benimsenmesini sağladı. Geçen ay Polkadot ağında kaydedilen toplam değerdeki %78’lik düşüşe rağmen, analistler altcoinin toparlanması konusunda iyimser.

Dikkatinizi Çekebilir: Bu Altcoin, Ethereum ağında en çok tutulan 3. token oldu

Polkadot’un fiyatı 50 günlük basit hareketli ortalamanın üzerinde olduğu için teknik göstergeler olumlu bir eğilime işaret ediyor.

FXStreet’teki analistler, Polkadot’un fiyatının 20.50$’a dönebileceğini tahmin ediyor. Polkadot grafiğinde geri dönüş çubuğu dört ayı aşkın bir süredir mevcut ve bu model tersine dönmek üzere.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu