HaberlerKripto Para AnalizleriPolkadot (DOT)

Polkadot (DOT) Baskı Altında! Büyük Satışlar Geliyor

Polkadot (DOT) Baskı Altında! Büyük Satışlar Geliyor! DOT coin düşüş baskısı altında kalabilir mi? Polkadot neden düşüyor? İşte Son Dakika Polkadot coin Analizi...

Polkadot (DOT) coinin fiyat aktivitesinin analizine göre, oran istikrar bölgesinde belirlendi ve büyümeye hazır olma işaretleri gösterdi. Ancak, küresel düşüş piyasası hissi bu yükselişe karşı çıkıyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

31 Mayıs 2022 Türkiye saati ile 18:30 itibariyle DOT, son 24 saatte değerinin %1.76’sını kaybettikten sonra 10.02$’dan işlem görüyor. Son 4 gün içinde, tokenin fiyatı 9,79 dolardan 10,69 doların tepe değerine istikrarlı bir artış gösterdi. Mevcut günde, 10.02$’a bir oran düzeltmesiyle işaretlendi.

4 saatlik grafikteki DOT/USD işlem çifti için piyasa grafiği verilerinin incelenmesi, oynaklıktaki değişikliklerden bağımsız olarak DOT değerinin iyi performans gösterdiğini gösterdi. Bollinger Bantları teknik enstrümanına göre kritik direnç sınırı 10.77$’da bulunuyor. Destek kendisini 9.19 dolarda buldu.

Başka bir analitik aracın verilerini keşfederek – Göreceli Güç Endeksi (RSI), Polkadot’un fiyatı, satıcıların ve alıcıların eşit güçlerini gösteren tarafsız bölgede belirlendi.

Geçen gün için daha toplu ticaret verilerini incelerken, resim biraz farklı bir ruh hali alıyor. Fiyat değişimi dar bir koridorda gerçekleşti. Bu, Bollinger bantlarının üst ve alt sınırlarının birbirinden yakın mesafede bulunmasına neden oldu. Günlük analiz sonuçlarına göre direnç 11.53$’a, destek ise 8.63$’a yerleşti.

RSI endeksinin değeri, 4 saatlik grafiğin analizinde olduğu gibi, kripto para biriminin fiyat istikrarını gösteren 43 idi. Ancak Polkadot’un oranı tarafsız alanın alt kısmında kaldı.

Bu konum, belirtilen istikrar belirtilerine rağmen, oranın küresel ticaret havasına duyarlılığına işaret ediyor. Son 9 haftadaki satışların yürütülmesinde hakim durum satıcılardadır.

Daha önce, Coinfili.com editörleri, 30 Mayıs’tan 31 Mayıs 2022’ye kadar son 24 saatte Cardano madeni parasının (ADA) maliyetinin %25’lik keskin bir artış gösterdiğini bildirdi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu