Altcoin HaberleriDeFi HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Polen DeFi $PLN, AscendEX’te listelenen ilk Avalanche jetonu olacak

11 Ocak Salı 09:00 EST / 14:00 UTC, Polen DeFi protokolünün yönetim belirteci $PLN, AscendEX’te listelenecek. $PLN’nin birincil merkezi borsa listesi ve AscendEX’te listelenen ilk Avalanche zincir simgesidir.

Polen DeFi, kripto portföy yönetimini basitleştirir. Hem karlı tüccarlar hem de dinamik olarak yönetilen portföylere sahip olmak isteyenler için, tahsisleri ve varlıkları kendilerinin yönetmelerine gerek kalmadan kazanmaları için yeni fırsatlar sunar.

$PLN, Polen DeFi ekosisteminin kilidini açan yardımcı program belirtecidir. Özellikler arasında varlık yönetimi, en iyi performans gösteren tüccarlara yetki verme veya kendi kendini yönetme yeteneği, etkili tüccarlar ve topluluk sahipleri tarafından bir DAO aracılığıyla güncel portföyler oluşturma, tokenize edilmiş varlık endeksleri ve iyi aracılığıyla $PLN kazanma (veya yakma) yeteneği yer alır. veya kötü portföy seçimleri.

Protocol Ventures, Fomocraft Ventures, Red Building Capital, AventuresDAO, Rarestone Capital ve Alphabit dahil olmak üzere VC’lerin finansmanı ve desteğiyle Pollen DeFi, gelişmekte olan çok zincirli DeFi 2.0 protokolleri paketinde oyunun kurallarını değiştiren bir dizi ürün özelliğini ortaya çıkarmaya hazırlanıyor. Pollen, finans, yönetişim, veri bilimleri, matematiksel modelleme, akıllı sözleşme geliştirme ve ürün oluşturma alanlarında profesyonel deneyime sahip deneyimli bir ekip bir araya getirerek bir yıldan fazla bir süredir inşa ediyor. Polen DeFi, gerçekten merkezi olmayan bir varlık yönetimi ekosistemi ile multi-trilyon dolarlık bir pazarı bozmaya hazırlanıyor.

$PLN, AscendEX’teki ilk Avalanche jetonu olacak.

Polen DeFi, AscendEX’te listelenen ilk Avalanche ekosistem belirteci olmaktan gurur duyuyor. Singapur’da kayıtlı AscendEX, sorunsuz bir ticaret deneyiminin ve merkezi bir borsanın likiditesinin tüm özelliklerine ve faydalarına sahip bir platformda son teknoloji DeFi projelerini listelemekten gurur duyar. AscendEX, Polychain Capital, Alameda Research, Jump Capital ve Hack VC tarafından desteklenmektedir ve bir milyonun üzerinde perakende ve kurumsal müşteriye hizmet verdiğini ve günlük ortalama 200 milyon doların üzerinde işlem hacmine ulaştığını bildirmektedir.

Pollen DeFi Kurucu Ortağı ve Proje Lideri Philip Verrien: “AscendEX’te listelenen ilk Avalanche tokeni olmaktan gurur duyuyoruz. DeFi’ye ve ortaya çıkan Avalanche ekosistemine katılmak isteyen, ancak bir CEX’in deneyimi ve araçları konusunda daha rahat olan tamamen yeni bir potansiyel Polen kullanıcıları kitlesi, artık birincil listemiz aracılığıyla Polen DeFi varlık yönetimi ekosistemine ilk adımlarını atabilir. AscendEX’te.”

Polen DeFi, hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli Avalanche zincirinde inanılmaz bir TVL büyümesi, cüzdan büyümesi ve ürün inovasyonu dalgasıyla birleşen topluluk talebine yanıt olarak Avalanche’da konuşlandırıldı. Polen DeFi, zincirler arası bir projedir ve aktif olarak DeFi trendlerini ve kullanıcı davranışlarını izliyor ve yenilenmiş bir proje zaman çizelgesiyle birlikte yol haritasını bildirmek için ‘kovan-zihin’ topluluğunu dinliyor.

Polen protokolü, AscendEX üzerinde staking ile ana ağa yaklaşıyor.

Mainnet 1. Çeyrek için planlanmıştır, bu nedenle $PLN jetonunun sahipleri, $PLN’lerini birçok şekilde çalıştırmak için beklemek zorunda kalmazlar. Ana ağın lansmanını beklerken $PLN, DeFi’nin bu gelecekteki merkezini ve yatırım ortamını erken benimseyenleri ödüllendirmek için çekici bir APR ile AscendEX’te stake edilebilir. Staking açılış saati Polen DeFi’nin twitter hesabından duyurulacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto Para Piyasası Çalkalanırken DOT ve AVAX Yükseliyor

$PLN/USDT ticareti AscendEX’te 11 Ocak 2022 Salı 09:00 EST / 14:00 UTC’de açılıyor . Cüzdanlar yaklaşık 12 saat önce para yatırmaya açık olacaktır, güncellemeler için lütfen Polen DeFi kanallarını takip edin . $PLN şimdi Avalanche merkezi olmayan borsa Trader Joe’da işlem yapmak için kullanılabilir.

Yaklaşan Polen DeFi protokolü portföy yönetimi arayüzünün önizlemesi.
Yaklaşan Polen DeFi protokolü portföy yönetimi arayüzünün önizlemesi.

POLEN DEFI VE $PLN TOKENİ HAKKINDA

Polen DeFi, perakende kullanıcıları için varlıkları optimize etmek için “kovan zihninin” gücünden yararlanmak için gerçekten merkezi olmayan bir protokol kullanarak gelecek 100 milyon küresel yatırımcının finansın geleceğine girmesi için kripto portföy yönetimini basitleştiriyor.

$PLN, portföy performansına dayalı olarak hem kazanılan hem de yakılan yönetim simgesidir. Polen DeFi kullanıcıları bir portföyü kendileri yönetebilir veya kendini kanıtlamış yatırımcılara devredebilir. Bir DAO yönetişim süreci aracılığıyla topluluklar ve etkili kişiler tarafından yeni portföyler oluşturulacak ve toplulukların bir ekip olarak kripto portföy yönetimini ele almasına olanak tanıyacak.

 

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu