Airdroplar(Ön Satışlar)Editörün SeçtikleriHaberlerKripto Para HaberleriNedirNFT HaberleriPlayPad (PPAD)Rehber

PlayPad Nedir ? PPAD Nedir ? iNFT ve Metaverse , Meta Evrenine Dalalım

PlayPad Nedir

PlayPad, kullanılan blok zincirinden bağımsız olarak belirli projeler için bir Çok Zincirli başlatma panelidir. Mevcut platformlar belirli zincirlere odaklanırken PlayPad, zincirlerinden bağımsız olarak tüm projeleri Ethereum EVM desteği ile barındırabilir.
Her proje tarafından seçilen blok zinciri güvenilir olmalıdır, ancak bu her zaman böyle olmadığı için PlayPad seçilen projelerin her biri için bir durum tespiti süreci yürütecektir. Potansiyel katılımcıları tam şeffaflıkla meşgul edecektir. PlayPad başlatma paneline erişim elde etmek için Katılımcıların önceden belirlenmiş miktarda PlayPad jetonunu (PPad) stake etmeleri gerekecektir.
Çok Zincirli Başlatma Paneli
PlayPad, seçilen blok zincirinden bağımsız olarak projeleri farklı kriterlere göre seçecektir. Çoğu fırlatma rampası tek bir blok zincirine hitap ederken, PlayPad, blok zincirinden bağımsız olarak PPad jeton sahiplerine yeni projelere yatırım yapma fırsatı sunacak.
PlayPad, esas olarak Çok Zincirli Oyun ve NFT Projeleri için sonuç odaklı bir çözümdür ve EVM tabanlı blok zincirler arasında yeni kaynak yaratma yöntemi arasında köprü oluşturur.
Projenize platformumuz aracılığıyla başlayın ve $ETH, $AVAX $BNB, $HECO,$MATIC toplayın.
Platformumuza EVM desteği sağlayın. Blokzincirlerin yanı sıra son dönemde popüler olan ve büyük projelere ev sahipliği yapan SOLANA ve CARDano gibi Zincirler de ilerleyen zamanlarda eklenecektir. PlayPad gelecekte Parachain üzerinden birçok ağı destekleyebilecek.

PlayPad Ne Vaat Ediyor?

  • Geliştiricilere öncelik veren bir finansman altyapısı sağlamak.
  • Oyuncular ve geliştiriciler için yeni gelir modelleri sunmak.
  • Geliştiriciler için yeni pazarlama modelleri oluşturmak.
  • Belirteç ekosistemi ve ödül havuzları aracılığıyla geliştiricileri ve oyuncuları güçlendirmek.

PPAD Simgesi

PlayPad, temelde Binance Smart Chain’in yüksek performansına ve düşük işlem ücretlerine dayalı olarak BSC’de piyasaya sürülecek, dolayısıyla PPad belirteci BSC’de oluşturulacak.
Bunu etkileyen 4 nokta;
  1. İşlem Hızı
  2. şlem Fiyatı
  3. Birlikte çalışabilirlik
  4. Ethereum EVM Desteği

TOKENOMİK

Maksimum Arz: 100.000.000
Jeton Dağıtımı
ppad-tokenomik
ppad-tokenomik

Örnek Bir IDO Modeli ; 

Diyelim ki bahis havuzunda 100 farklı cüzdan var.
Yalnızca bu cüzdanlardan 5.000 $ PPad veya daha fazla hissesi olanlar IDO havuzuna katılmaya hak kazanacaktır.
Uygun cüzdan miktarının 10 olduğunu varsayalım.
Bu cüzdanların stake detayları şu şekildedir;
Örneğin İDO, havuz sıralaması ve satın alma hakkı oranları aşağıdaki gibi olacaktır.
ido-model
ido-model
Cüzdanlar, IDO kota sayısı kadar beyaz listeye seçilecektir.
Yukarıdaki Örnek IDO’muz 10 cüzdan yuvası ve toplam 10.000 $ jeton havuzu olarak ayarlanmıştır.
Yukarıdaki tabloya göre bu cüzdanların satın alma hakları şu şekilde sıralanacaktır;
Örnek Tabloya göre Toplam Puan 273.400 olarak hesaplanmıştır.
273.400->%100
MyInvestPoint—-> Maks. Satın Alma Değeri
Bu örnekte katılımcıların hakları şu şekilde sıralanacaktır;

PlayPad, iNFT ve Metaverse

iNFT konsepti ilk kez Arif Khan tarafından ihraç edildi. Şu anda bazıları için spekülasyondan öteye geçemeyen NFT dünyası, iNFT’ler ile farklı bir boyut kazanabilir. Khan’ın görüşüne göre; iNFT’ler akıllı, ölçeklenebilir, türetilebilir ve farklı olabilir, bu da NFT’lerin değerini 100 kat artıracaktır. Ek olarak, iNFT’lere AI aracılığıyla akıllıca sahip olunabilir.
iNFT’ler, ethereum ve token tabanlı protokolleri ERC 721 veya ERC-1155 Non-Fungible Token (NFT) kullanır. iNFT’lerin yeteneklerine baktığımızda kendisini NFT’nin gelişmiş bir versiyonu olarak tanımlamak mümkündür.
iNFT’ler, yerleşik zekaları ve kendi kendine öğrenme yetenekleriyle öne çıkıyor. iNFT’lerin GPT-X’in yazılım mimarisine entegrasyonu, etkileşimli bir konuşmada sonsuz olasılıklar açar. Kendi kendine öğrenme özelliği, hem iNFT yaratıcısına hem de iNFT sahibine yeni zeka biçimleri sunmasını sağlar.
Ayrıca, iNFT’lerin izinsiz doğası, evrensel olarak kullanılmalarına ve sansürden kaçınmalarına olanak tanır.
NFT’lerin sahiplik sorunu da iNFTer ile birim sahipliğinin önünü açıyor; Blok zincirinin merkezi olmayan yapısı ile mükemmel bir uyum içindedir. Aslında, NFT’lere birim bazında sahip olmak hala mümkündür, ancak iNFT’ler, içerik üretimine ve adı geçen mülkiyetin yeni biçimlerinde erişime izin verir. Örneğin, bir topluluğa ait olan bir dijital karakterin IP’si yalnızca token sahipleri tarafından kullanılabilir hale getirilebilir, bu da memleri ve içerik üretimini yalnızca sahiplerin kullanımına sunar. Bu, dijital varlık sahipliğine yepyeni bir anlam kazandırır. Başka bir deyişle, internet tarihinde her şeyin kopyalanabilir ve paylaşılabilir olduğu günleri belki özleyeceğiz.

Oyun İçi Karakter NFT’lerinizin Sizinle Konuştuğunu Hayal Edin

GPT-3, Generative Pre-trained Transformer 3, kısaca GPT-3, insanların yazdığı metne benzer içerik oluşturmak için derin öğrenmeyi kullanan kendine bağımlı bir dil modelidir. GPT-n serisindeki üçüncü nesil dil tahmin modelidir.
GTP-3 ve benzeri yapay zeka algoritmaları ve NFT’lerin birleşimi ile Oyun için karakterinizin NFT’lerinin sizinle benzersiz bir şekilde konuşması mümkündür.

PlayPad, iNFT ve Metaverse World

PlayPad bir IDO platformu olsa da yeni kripto dünyasında yeni alana yönelen takımlara fon sağlamak ve bu dünyaya yeni bir soluk getirmek için çalışacak. iNFT ve Metaverse odaklı ekipleri destekleyecek ve bu alanda projeler geliştirmek için ekipler oluşturacak.
Metaverse ve iNFT iki farklı teknoloji gibi görünse de bir araya geldiklerinde heyecan verici şeyler olabiliyor. İki Cryptopunk NFT’nin birbiriyle konuştuğunu hayal edin. Bu gerçekten heyecan verici. Daha heyecan verici olan ise, bir sanal gerçeklik oyununda karakterinizin NFT’si ile sohbet ettiğinizi ve fikirler için ona danıştığınızı hayal edin.
Kripto dünyasında son zamanlarda Play 2 Kazanç projelerinin gelişimine şahit oluyoruz. Bu bile kripto dünyası için yeni bir kavram. Ancak PlayPad ekibi olarak her zaman daha büyük hedeflere odaklanmamız ve yarının teknolojisine şimdiden hazırlanmamız gerektiğinin farkındayız. iNFT ve Metaverse konsept ve teknolojileri, PlayPad ekibi olarak geliştirmeye çalıştığımız ve bu alanda projeler üretmeyi hedeflediğimiz iki alandır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu