Altcoin HaberleriApe CoinHaberlerKripto Para Analizleri

Piyasa Uzmanları, ApeCoin Fiyatının Artmasını Sağlıyor

ApeCoin fiyatı için piyasa uzmanları tarafından güvence veriliyor. Bu Apecoinin fiyatının artmasına neden oluyor.

Kripto para birimi uzmanları, ApeCoin (APE) kripto para biriminin fiyatının 2022’de artacağına dair güvence verdi. Tahminlerini oluşturmak için birçok farklı teknik analiz faktörüne güvendiklerini kaydettiler. Bunu yapmak için istatistikler, fiyat kalıpları, göstergeler ve diğer bilgileri kullandılar.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Analistler, 22 Haziran 2022 itibariyle APE’nin değerinin 4,15 doların biraz üzerinde olduğunu ve kripto para biriminin son 24 saat içinde %9 düştüğünü vurguladı. Ancak uzmanlar, bir dijital tokenin fiyatının bu yılın sonuna kadar birkaç kat artabileceğine olan güvenlerini dile getirdiler.

Onlara göre, çok yakın bir gelecekte, sanal varlığın fiyatı yükselebilir ve 5 dolar ve 6,45 dolar dirençle karşılaşabilir. Bununla birlikte, fiyat eğilimi tersine dönerse, en yakın destek seviyeleri 3,77 dolar ve 3,11 dolar olacaktır.

Grafiklere göre, ApeCoin (APE) geçen ayın zaman diliminde hala yükselişte. Eğilim devam ederse, kripto para biriminin oranı 14.84 dolardan kilit direnç seviyesine yükselmeye başlayabilir. Analistlere göre, Göreceli Güç Endeksi (RSI), APE’nin aşırı satım durumunda olduğuna işaret ediyor. Bu, ani bir fiyat tersine çevrilmesinin bir alâmeti olabilir.

Aynı zamanda, göreceli canlılık göstergesi (RVI), varlığın düşük oynaklığını gösterir ve bu da potansiyel bir satın alma sinyalini doğrular. Uzmanlar, tahminlerine göre ApeCoin’in değerinin 2023 yılı sonuna kadar 31,3 dolara ulaşabileceğini kaydetti.

Daha önce, Coinfili.com editörleri, Otherside metaverse’in piyasaya sürülmesinden sonra ApeCoin oranının %30 düştüğünü bildirdi. Otherdeeds sanal jetonları birkaç saat içinde tükendi ve bu da Ethereum ağında olağanüstü bir heyecana ve yüksek gaz fiyatlarına yol açtı. Bu, projeyi etkili bir şekilde ölçeklendirmek için kendi blok zincirimize geçme ihtiyacı hakkında konuşmaya yol açtı. Bu durum nedeniyle, APE’nin değeri birkaç saat içinde keskin bir şekilde düştü.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu