HaberlerNFT Haberleri

Piyasa Değerine Göre NFT Projelerinin En İyi Coinleri Kripto Para Listesi

Piyasa Değerine Göre NFT Projelerinin En İyi Coinleri Kripto Para Listesi, En iyi NFT Coinleri, En iyi NFT Projeleri.

Uzun süren ayı sezonuna rağmen, yeni projelerin ortaya çıkması nedeniyle, takas edilemeyen token pazarı gelişmeye devam ediyor. Öte yandan, Goblintown ve diğer koleksiyonlar milyonlarca dolar kazanıyor, ancak genel düşüş eğilimine direnemiyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Yazın ikinci haftasında, NFT projeleri işlem hacmi %30.03 daha azalarak (197.95 milyon$’a) geriledi. Satışlardaki en iyi düşüş Waves blok zincirinde kaydedildi (%186.37). En iyi ağlarda Ethereum, Binance Smart Chain, Solana, işlem hacimleri sırasıyla %31.62, %34.25 ve %13.29 azaldı.

İlk bakışta, pazar hızla küçülüyor. Ancak, jetonlarla ölçülen ticaret hacimleri aksini gösteriyor. Örneğin, en iyi NFT coinleri pazarı OpenSea, bir haftada 477.29 bin ETH üretti. Bu, bir hafta öncesine göre sadece %10 daha az. Aynı dönemde USD cinsinden işlem hacmi ise %37,10 azaldı. Bu, karşılıksız token piyasasının olumsuz eğilime direndiğini ve Ocak zirvesinden sonra konsolide oluyor gibi göründüğünü gösteriyor.

Endüstrinin ana itici gücü, NFT projelerinin yerel kripto para birimleridir. Haziran ortasında sektörün toplam sermayesi 13,12 milyar dolar, toplam satış hacmi ise günlük 3,6 milyar dolar.

Haziran ayının ikinci haftasında en çok satan NFT kripto para birimi ApeCoin tokeniydi (günlük 491,19 milyon dolar). Bununla birlikte, Flow, kapitalizasyon açısından en büyüğü olmaya devam ediyor (1,57 milyar dolar).

Varlık, aynı adı taşıyan blok zincirinde çalışır ve oyunlarda ve finansal uygulamalarda birçok kullanım durumu vardır. Flow, büyük borsalarda (Huobi, KuCoin, Gate.io) 1,49 $ karşılığında işlem görmektedir. Günlük ortalama kripto para birimi işlem hacmi 45.13 milyon dolar.

Büyük harf kullanımı açısından ikinci sırada Decentraland (MANA) yer almaktadır. Mevcut token arzının 1,24 milyar dolar olduğu tahmin ediliyor.Günlük işlem hacmi 386,67 milyon dolar.Tokenin fiyatı 0,82 dolar. MANA, Decentraland metaverse’nin oyun içi kripto para birimidir. Varlık, Ethereum blok zincirinde çalışır ve sanal arazi satın almak için kullanılır.

En büyük sermayeye sahip NFT kripto para birimleri listesinde üçüncü sırada Theta Network (THETA) yer aldı. Madeni para, video akışına ayrılmış kendi ağına güç sağlıyor. Haziran ortasında THETA’nın kapitalizasyonu 1,16 milyar dolar ve kripto para birimi günde 103,92 milyon dolardan 1,16 dolara işlem görüyor.

En iyi 5 NFT coinleri şunları da içeriyor:

Axie Infinity (AXS) — 1,12 milyar dolar
Sandbox (SAND) — 1,07 milyar dolar

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu