Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriEkonomi HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Phunware Stokları Bugün Neden Yükseldi?

Phunware Stokları Bugün Neden Yükseldi?

  • Donald Trump’ın yaklaşmakta olan sosyal medya platformu ve son ralli, Phunware hissesi için kazanç sağlıyor gibi görünüyor.

Ne oldu

Phunware ( NASDAQ:PHUN ) Salı günkü işlemlerde büyük kazançlar elde etmek için daha geniş pazardaki türbülansla mücadele etti. Hisse günlük işlem seansını kabaca %12,5 artışla tamamladı. Bu arada, S&P 500 endeksi kabaca %1.8 düştü.

Phunware’deki artışın arkasında herhangi bir yeni iş özel haberi yok gibi görünüyor, ancak Salı, eski başkan Donald Trump ile ilişkili hisse senetleri için büyük kazançlar günüydü. Trump Media & Technology ile birleşmeye hazırlanan Digital World Acquisition ( NASDAQ:DWAC ) oturumu yaklaşık %21.8 oranında kapattı. Yatırımcılar, şirketler arasındaki bir bağlantı üzerine bahis oynuyor olabilir.

Ne olmuş

Phunware, Trump’ın 2020 başkanlık kampanyası için mobil uygulamayı oluşturdu ve ayrıca veri ve sosyal medya hizmetleri sağladı. Trump Media & Technology Group 21 Şubat’ta Truth Social uygulamasını başlatma yolunda görünüyorken, yatırımcılar Phunware’in sosyal medya şirketini bir müşteri olarak güvence altına almasını umuyor.

Truth Social’ın Phunware’in hizmetlerinden yararlanacağına dair hiçbir kamuya açık belirti olmamasına rağmen, yazılım şirketinin hisseleri, Digital World Acquisition kazançlarıyla bağlantılı olarak sıklıkla yükseldi. Sosyal platformu çevreleyen artan heyecana ek olarak, Trump’ın Arizona’da yakın zamanda düzenlediği bir mitingin, 2024’te cumhurbaşkanlığına aday olacağının bir göstergesi olarak alınması da mümkün.

Şimdi ne olacak

Bugünkü çift haneli fiyat artışından sonra, Phunware’in şimdi yaklaşık 312 milyon dolarlık bir piyasa değeri var. Şirket, Trump Media & Technology Group’a veya eski başkanın bir sonraki kampanyasına kilit hizmetler sağlıyorsa, değerlemesi artmaya devam edebilir.

Dikkatinizi Çekebilir: İngiltere Hazinesi, Kripto Yatırımcılarının Ne Satın Aldıklarını Tam Olarak Anlayamayabileceklerini Öne Sürüyor

Öte yandan, Trump Media & Technology Group’un bir müşteri olup olmadığı veya Trump’ın 2024’te aday olup olmayacağı hala net değil. Truth Social’ın Twitter‘a benzer bir sosyal medya platformu olan Mastodon’un açık kaynak kodu üzerine inşa edildiğini belirtmekte fayda var. , bu potansiyel olarak Phunware için daha sınırlı bir fırsata işaret edebilir.

Phunware, yazılım işine ek olarak Bitcoin de satın alıyor . Bu, pazar lideri kripto para birimi başka bir güçlü yükseliş aşamasına girerse şirketin değerlemesini artırmaya yardımcı olabilir, ancak aynı zamanda başka bir potansiyel oynaklık kaynağı da ekler.

Şirketin görünümünü çevreleyen çok sayıda belirsizlikle, Phunware hisselerinin bir sonraki adımda nereye gideceğini söylemek zor. Yazılım uzmanı, Trump Media & Technology veya diğer müşterilerden daha fazla iş alırsa, hisseler yükselebilir, ancak oyunun bu noktasında yüksek riskli bir yatırım gibi görünüyor.

Ekonomi Haberleri: Ekonomi Haber’ini Okudunuz.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu