Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Peter Thiel Bitcoin’e Geç Girdi

Paypal'ın oluşturulması ve ardından kripto para birimlerinin tartışılması hakkında yakın zamanda yapılan bir konuşma sırasında Peter Thiel, son 10 yılda çok ciddi bir hata yaptığını belirtti. İlk kez değil, önde gelen kripto varlığıyla çok geç ve çok az ilgilenmeye başladığını fark etti.

Peter Thiel ile Bitcoin Hakkında yakın zamanda yapılan bir sohbetin ev sahibi, popüler ödeme sisteminin büyümesinin arka planına karşı, “bütün kripto para biriminin gerçekleştiğini” belirtti ve Thiel’in kendisinin bunu bir kereden fazla bildirdiğini hatırlattı, news bitcoin raporlarını. Ödeme sistemlerinin ve kripto varlıkların mevcut durumu sorulduğunda, son 10 yıldaki en büyük hatasının Bitcoin’e olan ilgisinin olması gerektiği kadar erken ve yeterince güçlü olmaması olduğunu kaydetti.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Thiel’in kendisi Bitcoin ile oldukça ilgili olmasına rağmen, “anlamamak” için bir çeşit programı varmış gibi görünüyordu.

Ardından Thiel, 2014’te Kurucular Fonu’na yatırım yaptıklarını ve oldukça verimli çalıştıklarını, ancak 2010-2011’de olduğunu söyledi. her şey onun görüş alanında oldu. İşadamı, “tüm bu kripto para insanlarını” gördüklerini söyledi ve ardından Paypal’da bu konu, kendisi için gerçekten ilginç olan ve onu motive eden konular arasında yer aldı, ancak görünüşe göre çok fazla değil.

Thiel, bir şekilde Bitcoin’i gerektiği kadar anlamayacak şekilde ayarlandığından emin.

Dikkatinizi Çekebilir: SEC, Ripple davasında Howey testini kötüye kullanıyor

İşadamı sonbaharda da benzer sözler dile getirdi. Ardından, Miami’deki bir kripto etkinliğinde, en eski kripto varlığına yaptığı yatırımların yeterince önemli olmadığını belirtti. Dijital bir varlığın faydalarına dikkat çeken Thiel, “bu ülkede var olan en dürüst pazar” dedi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu