Bitcoin HaberleriHaberler

Peter Schiff bitcoinler hakkındaki fikrini değiştirdi

Tanınmış yatırımcı Peter Schiff Bitcoin hakkında yorum yaptı. Bitcoin'le alakalı fikrinin değiştiğini dile getirdi.

Tanınmış yatırımcı ve girişimci Peter Schiff, geleneksel uluslararası bankacılık sisteminde belirli zorluklarla karşılaşan Bitcoin (BTC) kripto para birimi hakkındaki fikrini değiştirdi. Dijital para birimlerinin birçok destekçisi, sanal para kullanımının sorunlardan kaçınmaya yardımcı olacağını ima etti ve bu tezi kabul etti.

Schiff, herhangi bir suç kanıtı olmadan, Porto Rikolu mali düzenleyicilerin isimsiz sermaye sorunları nedeniyle banka hesabını kapattığını ve onunla diyaloga bile girmediğini söyledi. Girişimci şunları ekledi: Her zaman çok yetenekli bir tüccardı ve herhangi bir kural ve yasayı ihlal etmedi.

Euro Pacific Capital CEO’su daha önce bitcoin’in bir aldatmaca olduğunu savundu, ancak şimdi merkezi olmayan dijital para birimleri kullanmanın tavsiye edilebilirliği hakkında ciddi şekilde düşünmeye başladı. Daha önce hiç vergi sorunuyla karşılaşmadığını ancak mevcut durumun kendisini mevcut finansal sistemin kusurlarını düşündürdüğünü kaydetti.

Uzman ayrıca işini kurtarmak için savaşacağına dair güvence verdi. İşadamına göre, bir banka hesabının kapatılması şirketin daha da gelişmesine engel olmamalıdır. Schiff, bir bankayı yönetmenin hiç de kolay olmadığını ve düzenleyicilerin kurallarına uymanın ücretleri çok fazla olduğu için büyük karlar getirmediğini kaydetti.

Sosyal medya kullanıcıları, yatırımcı bitcoin kullansaydı, hiçbir merkezi otorite BTC hesaplarını donduramayacağı için bu sorunla karşılaşmayacağını belirtti. Aynı zamanda Swan Bitcoin International’ın genel müdürü Stefan Livera, böyle anlarda Bitcoin’in değerini inkar etmenin bariz olanı fark etmemek anlamına geldiğini bile belirtti.

Daha önce, Coinfili.com editörleri şunları bildirdi: Peter Schiff, son aylarda Bitcoin döviz kurunun istikrarına olan hayranlığını açıkça dile getirdi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu