Kimdir

PETER BRANDT

Peter Brandt, 1980 yılında kurduğu ve tescilli sermaye, forex, vadeli işlemler, sabit getirili ve hisse senedi piyasaları ticareti yapan küresel bir ticaret firması olan Factor LLC’nin CEO’sudur. 1975’ten beri vadeli işlem/FX kariyer tüccarıdır ve Faktör Raporu’nu yayınlar.

Peter Brandt Kimdir?

  • Factor Trading’i kurduktan sonra, aynı zamanda piyasa araştırması yaptı ve o zamanlar dünyanın en büyük ticaret merkezlerinden biri olan Commodities Corporation of Princeton, NJ dahil olmak üzere birçok büyük kurumsal müşterinin ticaret faaliyetlerini yönetti.
  • İlk kitabı “Klasik Grafik Modelleriyle Emtia Vadeli İşlemleri Ticareti” birçok tüccar tarafından bir klasik olarak kabul ediliyor.
  • İkinci kitabı “Profesyonel Emtia Tüccarının Günlüğü”, 27 hafta boyunca Amazon’un ticarette 1 numaralı kitabı oldu.
    Real Vision CEO’su Raoul Pal, Brandt’i “dünyanın en iyi ve en deneyimli klasik grafik uzmanlarından biri” olarak nitelendirdi.

PETER L. BRANDT HAKKINDA

Peter L. Brandt emtia ticareti işine 1976 yılında Continental Grain Company’nin bir bölümü olan ContiCommodity Services ile girdi. Emtia endüstrisindeki başlangıcından beri, Peter’ın hedefi tescilli fonların ticaretini yapmaktı. Ama önce işi öğrenmesi gerekiyordu.

1976’dan 1979’a kadar Peter, Campbell Soup Company, Oro Wheat, Godiva Chocolate, Swanson Foods, Homestake Mining ve diğerleri dahil olmak üzere Conti için büyük kurumsal hesapları yönetti.

1980’de Peter Factor Trading Co., Inc.’i kurdu. CEO sıfatıyla Peter öncelikle tescilli sermaye ticaretiyle uğraştı. Factor Trading ayrıca pazar araştırması yaptı ve birkaç büyük kurumsal müşterinin ticaret faaliyetlerini yönetti. Peter’ın kurumsal ticaret müşterileri arasında, o zamanlar dünyanın en büyük ticaret evlerinden biri olan Princeton, NJ’deki Commodities Corporation (“CC”) vardı.

1990’da Peter, Klasik Grafik Modelleriyle Ticaret Emtia Vadeli İşlemleri başlıklı ilk kitabını yayınladı.

2011’de John Wiley ve Sons, Peter’ın 2. kitabı olan Profesyonel Emtia Tüccarının Günlüğü’nü yayınladı . Kitap, 27 hafta boyunca Amazon’un ticarette 1 numaralı kitabı oldu. İlk kitabı, Klasik Grafik Modelleriyle Ticaret Emtia Vadeli İşlemleri,1990’da yayınlandı ve birçok tüccar tarafından bir klasik olarak kabul edildi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu