HaberlerMetaVerse Haberleri

PDAX Metaverse Genişletme İçin Ayırdığı Bütçe 50 Milyon Doları Aştı

Tiger Global, PDAX Fon Artışına Öncülük Ediyor

Filipin Dijital Varlık Borsası (PDAX) kısa süre önce, çok sayıda küresel yatırımcının ve VC fonlarının katıldığı B Serisi finansman turunu gerçekleştirdi. Finansman turu öncelikle New York merkezli yatırım şirketi Tiger Global tarafından yönetildi. Tura katkıda bulunan diğer kayda değer yatırımcılar arasında Kingsway Capital, Jump Capital, Draper Dragon, Oak Drive Ventures, DG Daiwa Ventures, Ripple, UBX Ventures, BEENEXT ve Cadenza Capital Management yer alıyor.

P2E Oyunları PDAX Büyümesine Yol Açtı

Borsa daha önce Ağustos 2021’de yaklaşık 12,5 milyon dolar toplamıştı. Kilitlemeler boyunca kullanıcı kayıtları 35 kat arttı ve borsa 3 Şubat’ta beş yeni kriptoyu listeledi.

PDAX COO’su Kyle T. Kua kısa süre önce BusinessWorld ile ülkenin kripto para benimsemesinin yanı sıra Filipinlilerin gelişmiş teknoloji bilgisi ve anlayışları hakkında konuştu. Ayrıca, pandemi sırasında Oyna-Kazan (P2E) segmentinin yükselişinin, kripto para biriminin ada ülkesinde hızla yayılmasında belirleyici bir rol oynadığını da kabul etti.

ALINAN HABERLERE GÖRE

Dikkatinizi Çekebilir: YouTube, Geri Tepmeye Rağmen NFT Entegrasyonlarını Duyurdu – Son Dakika Haberleri

Belirtti,

“Birçok Filipinli, kripto para birimleri hakkında bilgi edinmeye ve ticaret, yatırım veya oyun yoluyla bu alana girmeye başlamak için zaman aldı. Filipinlilerin ne kadar sosyal olabileceğini bilerek, kripto cüzdanları yaratma ve bu oyunları oynamaya başlama ilgisi Filipinler’de arttı – sadece Metro Manila’da değil, illerde de.”

P2E oyunlarının popülaritesi, akıllı telefonların ve diğer akıllı cihazların kolay erişilebilirliğine bağlanabilir. Ayrıca, bu oyunlardan bazılarının günlük gelirleri, Filipinler’deki günlük asgari ücreti aştı ve bu da birçokları için daha iyi bir teşvik olduğunu kanıtladı.

Gelecek Planları

En son B Serisi turunda toplanan fonlar hakkında konuşan PDAX CEO’su Nichel Gaba , gelecek planlarını detaylandırdı . Belirtti,

“Bu bağış kampanyası, büyüyen NFT meraklıları ve P2E oyuncuları pazarına hitap eden yeni tekliflere genişlememize de yardımcı oluyor. Lonca yöneticileri ve akademisyenler için sorunsuz ve sorunsuz bir kripto deneyimi sağlayabilmek istiyoruz. Şu anda karşılaştıkları birçok zorluğun farkındayız ve SLP gibi metaverse dijital varlıkları PHP’ye dönüştürmek için en iyi rampa içi ve rampa dışı çözümleri sağlamak için boşluğu doldurmak istiyoruz.”

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu